Divadelná Nitra v našom OC CENTRO 🎭

29. mája 2024

33. ročník Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra sa uskutoční tento krát aj v našom OC CENTRO Nitra. Festival patrí medzi najvýznamnejšie kultúrne podujatia na Slovensku už od roku 1992. Každoročne prináša súčasné divadelné umenie z rôznych krajín Európy, ale aj rôznorodé diskusie, prednášky, koncerty, workshopy a program pre najmenších.


V rámci tohto podujatia sa v našich priestoroch bude konať koncert skupiny “SKDK band”, a to konkrétne 8. júna o 14:00 v prevádzke Music a Cafe Nitra. Táto hudobná skupina študentov Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Topoľčanoch SKDK Band pod vedením Mila Suchomela predstaví repertoár, ktorý je zmesou prvkov popu a jazzovej hudby.
Vstupné na koncert je ZDARMA. 🎫Svoje detičky môžete taktiež prihlásiť na WORKSHOP OZ PESTREC s názvom “Naši kamaráti stromy”🌳, ktorý je samozrejme ZADARMO. Workshop je určený primárne pre deti na prvom stupni ZŠ. Zameraný je na scitlivovanie sa voči prírode a najmä stromom. Táto akcia je interaktívna, takže deti sa veľa zapájajú, skladajú, tvoria a komunikujú.

Dlho však neváhajte, pretože kapacita je obmedzená na určitý počet detičiek. ⏰ . Prihlásiť ich môžete cez prihlasovací formulár:
Formulár na prihlásenie do WORKSHOPU

Mapka miesta WORKSHOPU:

Príďte si užiť kreatívne popoludnie plné hier a zábavy. Workshop sa bude konať v priestoroch nášho OC CENTRO Nitra, kde je zabezpečené všetko potrebné pre zábavu.

Tešíme sa na vás.