Záleží nám na vašom zdraví

19. mája 2020

Tešíme sa, že je pre Vás celé OC CENTRO NITRA opäť k dispozícii od stredy 20. mája 2020 v otváracom čase 10:00 – 20:00 (Billa od 7:00 – 20:00). Otvorené sú všetky predajne.

Obmedzenie otvorenia sa vzťahuje iba na detské interiérové ihrisko, ktoré zatiaľ ostáva zatvorené. V nedeľu je sanitárny deň, preto je CENTRO počas nedele zatvorené.

Naše predajne si pre Vás pripravili jarný aj letný sortiment, akcie, zľavy a súťaže, tak ich neváhajte poctiť svojou návštevou. Prehľad všetkých aktuálnych otváracích hodín v predajniach OC CENTRO NITRA si môžete pozrieť kliknutím na tento odkaz. Leták s akciami nájdete na tejto stránke

Spoločne sa postaráme aj o to, aby ste sa u nás vždy cítili bezpečne. My pravidelnou dezinfekciou priestorov, toaliet, vstupov, košíkov aj výťahov. Pri každom vstupe sme nainštalovali dezinfekčné stojany ako ja na toaletách sú k dispozícii dezinfekčné mydlá.

Vás milí zákazníci, poprosíme o nosenie rúšok v našich priestoroch, dodržiavanie bezpečných rozstupov v radách pri pokladniach, na pošte či pred toaletami, taktiež dezinfekciou rúk a nezhlukovaním sa v spoločných priestoroch a na lavičkách v interiéri. 

Reštauračná zóna je taktiež otvorená v súlade s opatreniami, prosíme Vás o ich dodržiavanie. Nepresúvajte stoly a stoličky, riaďte sa inštrukciami na nálepkách na stoloch a infoplagátoch a používajte dezinfekčné prostriedky v reštauračnej zóne.

Ďakujeme, že ste s nami, my sme stále Vašim CENTROM.