Výstavné zľavy v OC CENTRO Nitra

19. apríla 2023

Milí naši zákazníci,

nepremeškajte príležitosť na skvelé Výstavné zľavy v OC CENTRO Nitra 😊. Kupónové letáky so zľavami dostanete pri kúpe vstupenky v pokladni výstaviska počas piatich dní, kedy trvá Výstava Agrokomplex – Nábytok a Bývanie + GARDENIA. Druhá možnosť je od našej šarmantnej hostesky, ktorá sa počas výstavy bude pohybovať v priestoroch výstaviska. Pozývame vás aj do nášho stánku v pavilóne B, kde naši nájomcovia budú predstavovať svoje produkty.

Akcia trvá iba počas výstavy od 26. apríla do 30. apríla 2023.

Zariaďujete dom alebo byt?🏡

Niektoré veci skrátka treba vidieť a vyskúšať naživo. Ak chcete naozaj dobre vybrať, treba poznať všetky alternatívy, ktoré trh ponúka.

Navštívte výstavu a získajte aj zľavy v našom OC v predajniach ALLTOYS, bb design, Benu lekáreň, CCC, Denim Style House, Iron HORSE, Loco Burgers, Dates Mobile, Planeta Natur, Zlatníctvo Viktória, DATART, Prešinský & Co, Alain Delon, Robel, Fashion point, Orion, Klenoty Trend, Manufaktura, tescoma, GrandOptical, Samdex, Ševt papiernictvo, XXXLUTZ, Crystalcar.
Zľavu získate predložením kupónu pri pokladni vo vyššie uvedených predajniach, počas piatich výstavných dní.

Pozor! NEVÁHAJTE, zľavy budú síce pokračovať aj počas roka na ďalšie výstavy, ale zoznam prevádzok sa určite rozrastie alebo obmení.

Tešíme sa na vašu návštevu.
CENTRO NITRA
❤️💙