V novej kolekcii Back To School od CCC nájdete športovú obuv a batohy svetových značiek za najlepšie ceny!

SK

V nadchádzajúcej sezóne kladieme dôraz na pohodlie, nadčasový dizajn a bohatý výber farieb, ktorý skvele doplní akýkoľvek styling. Batohy a tašky v odtieňoch béžovej, námorníckej modrej a čiernej skvele doplnia školské outfity. Módne doplnky však musia byť nielen štýlové, ale aj pohodlné. Spojenie funkčnosti a módy nájdete v najnovšej kolekcii CCC. Batohy svetových značiek ako adidas, Rebook, Champion, Vans, Puma, Kappa a New Balance, ako aj obľúbenej značky Sprandi kúpite už od 13,99€.

Ak chcete, aby váš outfit vynikol na školských chodbách, vyberte si tenisky Champion. Môžete si vybrať oranžový model, ktorý dodá šmrnc Vašim športovým súpravám. Pre fanúšikov tlmených farieb odporúčame modrú a ružovú – topánky v týchto odtieňoch sa dajú nosiť ako ku každodennému, tak aj o niečo elegantnejšiemu outfitu.

Spoľahlivé tenisky od New Balance Vám poskytnú pohodlie počas školských aktivít. Nosíte častejšie tenisky? Vyberte si modely od Vans. Značka, ktorú milujú milióny ľudí po celom svete, ponúka širokú škálu športovej obuvi pre ľudí všetkých vekových kategórií. Povinným doplnkom každého šatníka sú určite tenisky adidas. Sú pohodlné, štýlové a dodávajú charakter akémukoľvek štýlu. Ideálne do školy aj na voľný čas.

Módny vzhľad a pohodlie Vám zabezpečia aj športové topánky Sprandi. Vďaka rôznorodosti vzorov, farieb a štýlov si vybrané modely ľahko zladíte k Vášmu outfitu.

Nakupujte v predajniach CCC, v mobilnej aplikácii a na ccc.eu.

Za túto ponuku zodpovedá: