Zdravie a krása

Soaphoria

– prírodná starostlivosť o pleť, telo, vlasy
– vyrobené na Slovensku
– netestované na zvieratách
– vyrábané ručne a bez syntetických prísad
– ekologické zloženie i obalové materiály
– možnosť vrátenia prázdnych obalov

Pri vzniku značky Soaphoria sme boli dve. Ja, Bianka, a moja sestra, Rita. Už vtedy  sme sa rozhodli ostať vernými tradícii našich babičiek a prababičiek a do dnešného dňa nedáme na poctivú ručnú prácu dopustiť. Etické princípy boli pre nás, ako ľudí, dôležité už pred založením Soaphorie a tak sú prirodzenou súčasťou i našich každodenných rozhodovaní a celého fungovania značky.

Testovanie akýchkoľvek produktov na zvieratách je pre nás neprijateľné. Skrátka sa ako ľudia, ktorým sú všetky „nemé“ tváričky nesmierne blízke, nedokážeme stotožniť s myšlienkou, že by naše produkty mali byť účastníkmi akýchkoľvek procesov testovania.V soaphoristickom svete nájdete výlučne poctivé slovenské ručne vyrábané kozmetické produkty, vytvorené z tých najkvalitnejších a čerstvých surovín. Samozrejmým spoločným pôvodcom našich surovín je príroda. Nevyužívame syntetické látky ako sú parabény, silikóny, ropné deriváty či syntetické farbivá a vône a to platí i pre nekozmetické výrobky pochádzajúce z našej výroby.

Záleží nám aj na životnom prostredí, preto pre balenie výrobkov využívame prednostne recyklovateľné materiály, akými sú sklo a papier a v neposlednom rade tiež využívame papierové tikety potlačené biologicky odbúrateľným farbivom. Prázdne obaly z našich výrobkov nám po ich spotrebovaní môžete vrátiť a my Vám za tento dobrý skutok poskytneme zľavu z Vášho ďalšieho nákupu 😉

Vstúpte do nášho voňavého sveta a nechajte sa rozmaznávať! Ochotne Vám privítame a s úsmevom poradíme s výberom.

Kontakty

Telefón: 0917 794 437

E-mail: info@soaphoria.eu