Móda

Denim Style House

“LEVI´S” – Najznámejšia značka denimu a najmä vychýrené 501,ktoré sú nestarnúcou klasikou. Denim pre všetky vekové kategórie.

“WRANGLER” a “LEE” Je to veľmi široká škála predaja denimu, kde Wrangler podporuje najmä mužskú populáciu a Lee dámsku populáciu. Tu si zákazník nájde určite svoj strih jeansov, či už je to pre mladšiu populáciu alebo strihy pre starších. Tieto značky sú známe po celom svete a k nám do Európy sa dostali po 2. svetovej vojne z USA.

Značka MAVI jeans je najmä pre mladších a odvažnejších, kde móda stále napreduje a ako jediná denimová značka z Európy sa presadila v USA a Kanade.

Obchod Denim Style House je zameraný najmä na denim, doplnené španielskou značkou DESIGUAL, ktorá je dnes celosvetovo obľúbená vďaka svojmu neobvyklému a optimistickému dizajnu, ktorý je inšpirovaný mestom Barcelona, Stredozemím a láskou k životu. Náš svet je svet patchworku, grafických motívov, rozmanitých aplikácií a ručnej práce. Tento štýl oslavuje jedinečnosť každého človeka a značku Desigual definuje.

ICHI (japonsky “číslo jedna”) je dánska módna značka pre energické, zmyselné a sofistikované mestské dievčatá a ženy, ktoré žijú TU A TERAZ.Žena, ktorá nosí ICHI, je vždy o krok ďalej pred bežnou módou, je nezávislá a rada kombinuje štýly bez ohľadu na pravidlá a tradície.Značka čerpá inšpiráciu z celého sveta a užíva si nevšedné kombinácie materiálov, tvarov, farieb a potlačí.
HATTRIC – Táto Nemecká značka pánskych nohavíc vždy aktuálne definuje, čo sa deje v trendoch pánskej módy. Dokazuje to používaním vysoko kvalitných materiálov a pohodlnými strihmi nohavíc vo dvoch kolekciách ročne. Vytvárané modely sú zastúpené širokou škálou veľkostí, praktických a komfortných detailov. Elastický pás alebo bezpečnostné vrecká nohavíc,, zastúpenie streču alebo funkčnosť – keď si oblečiete tieto nohavice, viete, že si obliekate HATTRIC. Výborne sa kombinuje s košeľmi a sakami značky CALAMAR, ktorú máme taktiež v ponuke.

 

Otváracie hodiny
Pondelok 9.00 – 20.00
Utorok 9.00 – 20.00
Streda 9.00 – 20.00
Štvrtok 9.00 – 20.00
Piatok 9.00 – 20.00
Sobota 9.00 – 20.00
Nedeľa 9.00 – 20.00
Kontakty

Kontakt : 0908 411 642

e-mail: denimstylehouse@gmail.com