Móda

Denim Style House

“LEVI´S” – Najznámejšia značka denimu a najmä vychýrené 501,ktoré sú nestarnúcou klasikou. Denim pre všetky vekové kategórie.

“WRANGLER” a “LEE” Je to veľmi široká škála predaja denimu, kde Wrangler podporuje najmä mužskú populáciu a Lee dámsku populáciu. Tu si zákazník nájde určite svoj strih jeansov, či už je to pre mladšiu populáciu alebo strihy pre starších. Tieto značky sú známe po celom svete a k nám do Európy sa dostali po 2. svetovej vojne z USA.

GUESS- Dnes je značka Guess Celosvetovou veľmi populárnou značkou. Prvky štýlu Guess znázorňujú originalitu definovanú veľkým zmyslom pre detail. Značka sa stala symbolom dobrodružného mladého sexi životného štýlu. Ak ste GUESS zákazníčka tak potom viete ako vás táto Značka pohltí. Spája sa tu nespútaný americký štýl s francúzskou eleganciou. Dnes je Guess globálnou Lifestailovou značkou s naozaj širokým sortimentom prvotriedneho oblečenia a doplnkov 19 licenčnými partnermi s vyše 1200 obchodmi v 80 krajinách sveta.

RAGMAN- Ponúka pánske tričká, polokošele, mikiny, svetre vesty. Všetko pohodlné, moderné a neformálne.

RAGMAN to je dobre oblečený muž. Nemecká Značka založená v roku 1980 si zakladá na svojej charizme zákazníkom dáva pocit jedinečného pohodlia a slobody.

KHUJO – Aby vznikla super móda musí sa spojiť veľa rôznych elementov. A oblečeniu od Khujo sa presne toto podarilo .Spája v sebe moderný dizajn a vysokú kvalitu .U nás si môžete vybrať dámske a pánske zimné bundy. Hrejivé zimné bundy v štýle parky sú ozvlaštnené kožušinovými goliermi a detailmi ako sú napríklad nášivky s logom Khujo na rukávoch a zadnej strane. U nás nájdete krátke aj dlhé Dámske bundy vesty a pánske bombery.

S oblečením od Khujo budete vyzerať vždy trendy. Dnes je táto pôvodom Hamburska Značka pevné usadená na módnom trhu a svojimi originálnymi kúskami inšpiruje módnych fanúšikov po celom svete.

Značka MAVI jeans je najmä pre mladších a odvážnejších, kde móda stále napreduje a ako jediná denimová značka z Európy sa presadila v USA a Kanade.

Obchod Denim Style House je zameraný najmä na denim, doplnené španielskou značkou DESIGUAL, ktorá je dnes celosvetovo obľúbená vďaka svojmu neobvyklému a optimistickému dizajnu, ktorý je inšpirovaný mestom Barcelona, Stredozemím a láskou k životu. Náš svet je svet patchworku, grafických motívov, rozmanitých aplikácií a ručnej práce. Tento štýl oslavuje jedinečnosť každého človeka a značku Desigual definuje.

HATTRIC – Táto Nemecká značka pánskych nohavíc vždy aktuálne definuje, čo sa deje v trendoch pánskej módy. Dokazuje to používaním vysoko kvalitných materiálov a pohodlnými strihmi nohavíc vo dvoch kolekciách ročne. Vytvárané modely sú zastúpené širokou škálou veľkostí, praktických a komfortných detailov. Elastický pás alebo bezpečnostné vrecká nohavíc,, zastúpenie streču alebo funkčnosť – keď si oblečiete tieto nohavice, viete, že si obliekate HATTRIC. Výborne sa kombinuje s košeľami a sakami značky CALAMAR, ktorú máme taktiež v ponuke.

 

Otváracie hodiny
Pondelok 9.00 – 20.00
Utorok 9.00 – 20.00
Streda 9.00 – 20.00
Štvrtok 9.00 – 20.00
Piatok 9.00 – 20.00
Sobota 9.00 – 20.00
Nedeľa 9.00 – 20.00
Kontakty

Kontakt : 0908 411 642

e-mail: denimstylehouse@gmail.com