Darčekový tovar, kvety

BB Design

Vzdelanie

BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy.

V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch – botanická záhrada Strassburg, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku…

Línia BB designu

Kvety však zostali natoľko silnou záľubou, že aj kvôli nim si v r. 1995 otvorila svoju prvú predajňu v Oáze pri OC Mlyny Nitra. Už nasledujúci rok sa prevádzka predajne presťahovala do väčších priestorov na Mostnú ulicu v Nitre.

Od tohto momentu si majiteľka začala cielene vyberať ľudí, ktorí spolu s ňou dodnes vytvárajú osobitý štýl BB designu. Stálosť a kompaktnosť kolektívu od zrodu firmy po súčasnosť, je veľkou devízou pri organizácii akejkoľvek práce.
Každému svojmu „produktu“ vtláča pečať svojho JA, buď osobne alebo prostredníctvom vyškolených tvorivých ľudí.

Všetci členovia tímu, pracujúci pod značkou BB design, majú špecializovaný certifikát z floristiky a svoje vzdelanie si dopĺňajú na rôznych odborných kurzoch, ktoré rozširujú ich obzor v obore. Pravidelne sa zúčastňujú rôznych floristických exhibícií, kvetinových výstav a prehliadok.

Spolupráca

Prestížne postavenie kvetinového salónu BB design nesporne dokazujú ich mnohé úspechy, obľúbenosť a vyhľadávanosť u klientov.

BB design spolupracuje s významnou módnou návrhárkou LÝDIOU ECKHARDT, s rôznymi vlasovými ( Cest la vie) a vizážistickými štúdiami (štúdio Renáty Lenčešovej- LeRen), s módnymi salónmi ( Andrej Baraník, Róbert Bartolen), ktorým po dohode vytvárajú priam skvostné kvetinové výtvory.

BB design taktiež spolupracuje už dlhoročne s MÚ Nitra, nadáciou Slniečko, hospicom u Bernadetky, s Penziónom a Domovom dôchodcov, so Správou sociálnych zariadení v Nitre, Domovom pre osamelých rodičov.

Pravidelne sa podieľa na výzdobe a dodaním kytíc pre podujatie Divadelná Nitra a Miss Univerzity, Miss Europe Junior a Miss aerobic ( v spolupráci s agentúrou KALYPSO production).

Dlhoročná spolupráca funguje so Slovenskou sporiteľňou, Tatrabankou, ČSOB i s poisťovňou Uniqa.
Spolupráca s f. DYNAMIK, TUSSI a Agroinšitút Nitra.

Samotná majiteľka sa pravidelne odborne podieľala na televíznych reláciách STV( Môj dom- Môj hrad, TV Reality- záhrada), v súčasnosti je pravidelným hosťom ich Ranného magazínu, a pravideľným hosťom v relácii TV Central: Všade dobre, doma naj.

Uverejňovaný fotoseriál v časopise Môj dom ,článok v Štýle bývania a článok s fotkami v knihe Tipy a Trendy-Mladé bývanie.
Veľmi úzko spolupracuje BB design s interiérovým štúdiom GEORG, SYKORA a DOMOSS.

Vlastné projekty

BB design pravidelne organizuje kvetinovú show, ktorá zožne vždy obrovský úspech, podieľa sa na organizácii Zlatého plesu, samozrejme v spolupráci s ďalšími firmami, a spolupodieľa sa na mnohých ďalších zaujímavých projektoch. (napr. FASHIONLIFE a pod).