Elektro, médiá

Alza.sk

O predajni Alza.sk v Nitre

V Nitre pôsobíme od roku 2011 a poskytujeme kvalitné služby obyvateľom mesta a jeho okolia už celých 13 rokov. V našej predajni v Nitre vám ponúkame nielen skvelý výber produktov, ale aj široké spektrum výhod a služieb:

Sme hrdí na to, že môžeme svojim zákazníkom poskytovať skladovú zásobu najpredávanejších položiek a umožniť okamžitý odber tovaru priamo z našej predajne. To znamená, že si môžete svoje objednávky vyzdvihnúť bezprostredne po ich potvrdení. Ak si objednáte tovar z nášho centrálneho skladu, na predajňu vám ho doručíme nasledujúci deň.

V našej predajni v Nitre sa staráme aj o vaše pohodlie. Otvorené máme aj cez víkendy, čo vám umožňuje vyzdvihnúť si objednávky aj počas voľných dní. Naša štandardná doba rezervácie je 6 dní, čo znamená, že máte dostatok času na to, aby ste si svoje nákupy vyzdvihli v čase, ktorý vám vyhovuje.

Navyše, naši odborníci vám s radosťou pomôžu s prvotným nastavením a inštaláciou zakúpených produktov. Technické poradenstvo a vyzdvihnutie objednávky z našej aplikácie sú ďalšími výhodami, ktoré sme pre vás pripravili.

Firemné nákupy? S Alza.sk v pohode a so skvelými podmienkami
Získajte spoľahlivého partnera pre firemné nákupy. Slovenská e-shopová jednotka Alza.sk ponúka firmám aj živnostníkom komplexný program pre podnikateľov. Získate dvojročnú záruku na všetko aj atraktívny cenník a ďalší rad benefitov. Viac o programe sa dozviete priamo v našej predajni alebo na www.alza.sk/pre-firmy.
Výhody
Špeciálny cenník podľa obratu firmy
Dvojročná záruka aj pre firemné nákupy
Vrátenie tovaru v 14-dňovej lehote bez poplatkov
Možnosť nastavenia dlhšej splatnosti faktúr
Využitie programu AlzaPlus+ aj Alza NEO

Tešíme sa na vašu návštevu v našej predajni v Nitre, kde vám poskytneme prvotriedny zážitok z nakupovania a široký výber kvalitných produktov.

O spoločnosti Alza

Alza tento rok oslavuje 20 rokov svojej existencie na Slovensku. Od založenia sa stala TOP hráčom v oblasti e-commerce nielen u nás, ale aj v Českej republike, Maďarsku a Rakúsku. Spoločnosť je založená na inováciách, neustálom raste, a predovšetkým prozákazníckom prístupe. To sa odráža aj v ultimátnom cieli a misii spoločnosti: „Tvoríme svet, kde každý môže prežiť radosť z nákupu myšlienkou a doručenia teleportom“.

Ak patríte medzi tých, ktorí si radi objednávajú vo večerných hodinách využite našu službu Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš, ktorá umožňuje vyzdvihnúť si tovar už nasledujúci deň ráno. Našim cieľom je poskytovať rýchle a pohodlné doručovanie, čo je pre nás viac než len obchodný záväzok – je to sľub, ktorým sa riadime.

Navyše, naša členská služba AlzaPlus+ vám otvára dvere k exkluzívnym výhodám. S mesačným poplatkom 1 € pri ročnej platbe máte nárok na doručenie zadarmo nielen do AlzaBoxov, ale aj na predajne a odberné miesta. Týmto spôsobom vám umožňujeme ešte príjemnejší a ekonomickejší spôsob nakupovania.

 

 

Otváracie hodiny

 

Pondelok         08:00 – 19:00
Utorok              08:00 – 19:00
Streda              08:00 – 19:00
Štvrtok             08:00 – 19:00
Piatok               08:00 – 19:00
Sobota             08:00 – 19:00
Nedeľa             08:00 – 19:00