Nový režim fungovania OC CENTRO Nitra

10. decembra 2021

Vážení zákazníci,

do odvolania alebo ďalšej zmeny vyplývajúcej z ďalších vyhlášok funguje OC CENTRO Nitra podľa vyhlášky ÚVZ SR č.290 od 10.12.2021 v režime:

– OC môže púšťať do svojich priestorov každého, kto má prekryté dýchacie cesty respirátorom FFP2 a pri vstupe do OC je potrebné mať pre verejnosť dostupné dezinfekčné prostriedky. 
– OC musí vykonávať dezinfekciu hygienických zariadení každú hodinu,
– v priestoroch OC nie je možná konzumácia jedla a nápojov (vydávať sa môžu, ale teda zabalené).
– OC musí mať zatvorené sedacie časti a detské kútiky. 
– nie je obmedzený počet osôb v OC

Neesenciálne prevádzky si môžu vybrať režim, podľa ktorého budú púšťať zákazníkov, to je však na výbere a zodpovednosti týchto prevádzok.

Osoby v režime OP môžu mať prístup k všetkým obchodom (prevádzkam), tieto osoby však budú kontrolovať jednotlivé prevádzky.

Pri vstupe do OC neprebieha kontrola, vstúpiť do priestorov OC môžu všetci zákazníci. Režim v akom prevádzka funguje si upraví podľa vyhlášky č.290 samotná predajňa. O režime predajne sa môžete informovať telefonicky, priamo v predajni ich čísla nájdete na www.centronitra.sk v sekcii zoznam predajní. (prosím nevolajte na správu OC Centro Nitra)


V tomto režime fungujeme so 4 vstupmi (vstup pri Music a Cafe a vstup travelátor zo strechy je uzatvorený) viď mapa OC 👇.

Veríme, že nový neľahký režim zvládneme v čo najväčšom pokoji, spolupatričnosti a empatii. 💙❤️

Ďakujeme Vám za pochopenie a želáme pekný deň. OC CENTRO NITRA

linky na jednotlivé vyhlášky: