FunFit Baby v OC CENTRO Nitra

9. novembra 2022

Milí naši zákazníci, FunFit Baby je pre vás opäť o čosi bližšie!

Aktivity, cvičenia a kurzy pre bábätká, deti a rodičov sme pre vás pripravili v krásnych priestoroch s denným svetlom na 1. poschodí v OC CENTRO Nitra. Skvelá dostupnosť autom, 10 parkovacích miest vyhradených pre FUN FIT, dostupnosť peši z mesta aj zo sídliska Chrenová, kočíky u nás vítané. Nová prevádzka ponúka veľkorysý bezbariérový priestor s možnosťou bezproblémového parkovania priamo pri vstupe do budovy (vstup č.2 zo strešného parkoviska alebo výťahom pri kaviarni Siestička na poschodie). Bližšie info/video ako sa k nám dostanete, dáme na stránku už čoskoro!

Tešíme sa, že si po cvičení môžete posedieť v niektorej z našich kaviarní s detským kútikom alebo navštíviť množstvo obchodov a pohodlne si nakúpiť bez nutnosti presunu autom. Čaká na vás množstvo aktivít, plných závavy, pohybu a radosti, vedené certifikovanými lektormi s dlhoročnými skúsenosťami a praxou. Pripravujeme pre Vás aj vernostný program pre výhodné nákupy.

Prihlasovanie na kurzy FunFitBaby v novootvorenej pobočke Centro Nitra je možné na stránke www.funfitbaby.sk v sekcii rozvrh. Sme k vám opäť bližšie! 💃 Začíname 4-týždňovými kurzami od 21. novembra do 16. decembra 2022. 🥳

Od januára 2023 budú dostupné už všetky ponúkané kurzy, vrátane gravid jogy a detskej jogy. Veľmi sa už na všetkých tešíme!

1200X1200_FFB

O FunFit Baby

FunFit Baby je projekt, ktorý odpovedá na všetky otázky rodičov, ktoré sme si sami kládli.

Cieľom nášho projektu je sprevádzať, podporovať a inšpirovať rodičov v období vývinu ich detí. Je pre nás dôležitý komplexný pohľad na dieťa a poskytovanie praktických a odborných informácií, potrebných k správnemu psychomotorickému vývinu detí.

Deti a rodičov vedieme k zdravému pohybu zábavnou a hravou formou, čoho výsledkom je nielen láska k pohybu a učeniu sa, ale i socializácia rodiča a dieťatka a utuženie ich vzájomného vzťahu. Zameriavame sa na aktivity od obdobia tehotenstva mamičiek, pretože už tam všetko začína, cez narodenie dieťatka, až po školský vek detí.

Poskytujeme všetky dostupné a odborné informácie o správnom komplexnom vývine detí od narodenia až po školský vek. Rodičia u nás nájdu odpovede na mnohé otázky a ľahšie sa zorientujú v množstve dnešných informácií. Neustále sa vzdelávame a sledujeme trendy z oblasti vývinu detí.

Hodiny sú vedené  hravou a zábavnou formou certifikovanými lektorkami s potrebným vzdelaním a dlhoročnou praxou.

  1. ­deti v skupine neporovnávame, rešpektujeme individualitu každého dieťatka
  2. aktivity sú starostlivo vyberané v súlade s aktuálnymi schopnosťami detí
  3. tvoríme vhodné prostredie a podmienky pre zvládnutie hravých úloh
  4. spolu sa tešíme z malých aj veľkých pokrokov,
  5. vytvárame nové priateľstvá
  6. podporujeme socializáciu detí v kolektíve a vedieme ich k samostatnosti a sebadôvere
  7. FunFit Baby cvičenia sú vhodnou prípravou detí do materskej škôlky