Aktuálne COVID info

15. októbra 2020

aktualizácia, 26. október:

Milí návštevníci, radi by sme vás upozornili, že od dnešného dňa (26. október 2020) až do odvolania bude na strechce centra otvorený iba vchod č. 3, tzv. “Sklenený výťah”. Na prízemí budú otvorené dva vchody – hlavný vchod a vchod od Agrokomplexu. Tešíme sa na vašu návštevu.

až do odvolania bude na streche otvorený iba vstup cez sklenený výťah

aktualizácia, 24. október:

Milí zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu v súvislosti s COVID-19 sme boli nútení pristúpiť k zmene otváracích hodín: každý deň budeme zatvárať o 20:00 (vrátane potravín BILLA). Aktuálna otváracia doba OC Centro Nitra je od 9:00 do 20:00.

aktualizácia, 21. október:

Milí zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu v súvislosti s COVID-19 sme boli nútení pristúpiť k zmene otváracích hodín: každý deň budeme zatvárať o 20:00 (vrátane potravín BILLA). Aktuálna otváracia doba Centro Nitra je teda 9:00 – 20:00.

Z dôvodu nariadenie MZSR a ÚVZ SR od 15.10.2020 máme povinnosť povoliť vstup do OC CENTRO Nitra iba osobe s teplotou pod 37 stupňov Celzia. Dva vstupy sme z tohto dôvodu uzavreli (vstup zo strechy č.2 veľký výťah a vstup z Akademickej). Na ostatných vstupoch prebieha meranie teploty. Prosíme o rešpektovanie tohto nariadenia. Ako aj nariadenia o vymedzenom čase od 9,00 do 11,00 každý deň na nakupovanie pre seniorov vo veku nad 65 rokov v predajniach drogérie a potravín.

Dovoľujeme si Vás tiež upozorniť, že z dôvodu vyššie uvedených nariadení bude až do odvolania časť reštauračnej zóny OC CENTRO Nitra určená na sedenie a konzumáciu jedál uzatvorená. Poprosíme Vás aby ste si zakúpené jedno skonzumovali mimo budovu OC CENTRO Nitra. 

Za pochopenie  a rešpektovanie nariadení Vám ďakujeme.