BILLA a KIKA už čoskoro vo vašom Centre!

Dátum pridania: mar 22, 2017
Spoločnosť ZEON spol. s r.o., vlastník OC Centro Nitra, podpísala zmluvy s novými nájomcami. Po 
zatvorenom Hypermarkete Hypernova, ktorého prenájom skončil k 31. 1. 2017 pribudnú v OC  už v lete 2017 noví nájomcovia Kika Nábytok Slovensko, s.r.o. a Billa s.r.o.
 
 Návštevníci sa môžu tešiť na nový koncept supermarketu Billa. Nová predajňa bude najväčšou v rámci Nitry. Ide celkom o 137. predajňu spoločnosti BILLA, ktorá je súčasťou medzinárodnej skupiny REWE. Otvorenie je naplánované na júl 2017.
 

V OC Centro Nitra vznikne zároveň 1. prevádzka KIKA v Nitrianskom kraji. Obľúbený nábytkový obchodník obsadí priestory celej pôvodnej Hypernovy. Priestory prejdú kompletnou rekonštrukciou. KIKA otvorí najneskôr v septembri 2017.

 

V rámci celkovej prestavby priestorov došlo k premiestneniu prevádzky Jysk, ktorý otvoril predajňu v novom šate vo štvrtok 23. 3. 2017.

 

 Vlastník  priestorov zabezpečil, aby počas prestavby nedošlo k výpadku predaja sortimentu potravín. V období marec - jún 2017 sú v OC Centro Nitra prevádzkované  dočasné potraviny REMAplus, ktoré ponúkajú zákazníkom základný sortiment: čerstvé/trvanlivé potraviny, chlieb a pečivo, mlieko a mliečne výrobky, balené mäsové výrobky, ovocie a zeleninu, nápoje a drogériu.

V rámci rekonštrukcie priestorov dôjde taktiež k vybudovaniu nového prebaľovacieho kútika pre mamičky a k revitalizácii sociálnych zariadení pre návštevníkov OC. 


 

logo_bata.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_4f.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_house.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_panda.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_jysk.jpg
logo_orion.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_brloh.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_gatta.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_orange.jpg
logo_billa.jpg