Dni Marianne 2016 - užite si víkend plný zliav!

Dátum pridania: sep 15, 2016

Tento víkend bude patriť všetkým milovníkom výhodných nákupov! Vychutnajte si nákupy so zľavami až 70 % a ako bonus získajte skvelé darčeky. Počas Dní Marianne (16.-18.9.) sa otvoria brány bezmála 800 obchodov po celom Slovensku. Vstupenkou na poriadnu shopping jazdu sú zľavové kupóny v septembrových vydaniach časopisov Marianne.

 

Počas víkendu môžete výhodne nakúpiť aj v obchodoch v Centro Nitra:

 

BAŤA

Baťa ponúka kvalitnú, z veľkej časti koženú obuv doplnenú o zaujímavé kabelky. Pei nákupe nezľavnenej obuvi dostanete zľavu 20%. Pokiaľ si vyberiete obuv i kabelku alebo pánsku tašku, je pre vás pripravená zľava 25% na kabelku či pánsku tašku. Užiíte si príjemné nákupy s Baťom!
 

BEPON 

Spoločnosť BEPON zastrešuje pozíciu lídra v oblasti pančuchového a ponožkového sortimentu. Okrem neho ale ponúka doplnkový tovar, akým sú plavky, šaty a tričká, spodná bielizeň alebo termoprádlo. Počas Dní Marianne môžete využiť zľavy 20% na všetok sortiment. 
 

DATART 

Príďte si počas Dní Marianne po zľavu 20% na všetky malé domáce spotrebiče, hudobné a filmové CD/ DVD/ BD a značku Logitech. Zľava 20% platí i na vybrané príslušenstvo a vybrané fotoaparáty Nikon.
 

ECCO

Nová kolekcia ECCO Shape predstavuje skutočnú revolúciu pre obuv na vysokom podpätku. Sexy, ženské, nohy predlžujúce a napriek tomu neuveriteľne pohodlné. Počas víkendu si môžete dopriať novú obuv a kabelky od ECCO so zľavou 25%.
 

GRANDOPTICAL

To je komplexná starostlivosť o váš zrak. Príďte si vybrať kvalitné dioptrické okuliare, trendové slnečné okuliare alebo najmodernejšie kontaktné šošovky so zľavou 30%.
 

KLENOTY AURUM 

Urobte si počas Dní Marianne radosť a využite zľavu 20% na celý sortiment. Zľavy a akcie nie je možné vzájomne kombinovať. Zľava neplatí na tovar na objednávku, náhradné diely, opravy a na darčekové poukazy.
 

MANUFAKTURA 

Využite 20% zľavu na originálnu českú kozmetiku Manufaktura a premeňte svoju kúpeľňu na malé domáce kúpele. K nákupu nad 40 Eur navyše získate krásny darček: telové mlieko podľa vlastného výberu zadarmo. 
 

PARFUMÉRIA MARRIONAUD 

Len počas Dní Marianne môžete nakúpiť s exkluzívnou zľavou 25% na všetok nezľavnený sortiment. Naviac dostanete skvelý darček - krém na ruky s bavlníkovým olejom (30 ml) a poukážku v hodnote 10 Eur na ďalší nákup. 
 

PIETRO FILIPI 

Využite zľavu 25% na novú kolekciu jeseň/zima 2016. Neplatí na pánske obleky Selection a kolekciu Silverline.


 

logo_anipet.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_samdex.jpg
logo_reserved.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_gatta.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_medicine.jpg
logo_gallery.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_bata.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_bepon.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg