MANUFAKTURA je unikátny 100% český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou kozmetikou a doplnkami  pre jedinečné domáce kúpele. Prečo vlastne domáce kúpele ..? Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu.

Príjemný rituál domácich kúpeľov so zapálenou sviečkou, vonným kúpeľom, osviežujúcou sprchou, masážou, šálkou čaju alebo iným spôsobom rozmaznávania pomôže odpútať sa od denných problémov, dosiahnuť fyzickú a psychickú úľavu a na chvíľku si oddýchnuť. Originálne a vysoko kvalitné receptúry výrobkov využívajú priaznivé účinky tradičných českých prírodných ingrediencií - českého piva a chmeľových výťažkov, karlovarskej žriedlovej soli, vína a výťažkov z viniča, marhúľ, sliviek a iného ovocia a bylín typických pre našu krajinu.

Atraktívne doplnky pre domáce kúpele - čaje, sviečky, masážne pomôcky, porcelán atď. sú vyrábané na zákazku v spolupráci s tradičnými, kvalitnými českými výrobcami, ktorých Manufaktura vždy uprednostňuje pre svoju spoluprácu.

 

MANUFAKTURA is an exceptional 100% Czech concept of brand name stores with its own original cosmetic products and accessories for unique home spa. Why home spa? We live in a fast-moving world, in stress, tension and rush. A pleasant rite of home spa accompanied with a lit candle, scented bath, refreshing shower, massage, a cup of tea or another way of pampering yourself helps forget daily problems, reach physical and mental relief and  simply relax for a while.

Formulae of the original and high quality products exploit beneficial effects of traditional Czech natural ingredients - Czech beer and hop extract, Carlsbad thermal spring salt, wine and grapevine extract, apricot, plum and other fruits and herbs typical of our country.

Attractive home spa accessories, i.e. tea, candles, massage tools, porcelain and others, are custom-made in collaboration with traditional top quality Czech manufacturers who are always given preference for cooperation with Manufaktura.Originálny Valentínsky darček pre mužov v Manufakture

Dátum pridania: 13. 02. 2019

Premýšľate o nápaditom darčeku pre svojho milého? Vďaka predajni Manufaktura môžete muža svojho srdca potešiť dvojnásobne. Zakúpte mu unikátnu pánsku kozmetiku s motívom historického lietadla, bylinnými výťažkami pre špecifické potreby mužskej pokožky a jedinečnou vôňou so vzdušnými tónmi a citrónovo-bergamotovou sviežosťou. Ku každému nákupu tejto pánskej kozmetiky v predajni Manufaktura navyše získate originálny papierový model lietadla.

 

Najkrajšie je byť spolu - čo takto vrátiť sa spoločne počas valentínskeho večera späť v čase, vystrihovať, lepiť a spoločne sa potom radovať z nádherného lietadielka, ktoré spolu vyrobíte? Zaiste sa nasmejete nad spomienkami z detstva a možno sa aj spoločne zasnívate o ďalekej ceste lietadlom, ktorú by ste radi podnikli...

logo_belda-sport.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_pepco.jpg
logo_adam.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_martinus.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_sevt.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_gallery.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_bata.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_steffel.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_exisport.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_medicine.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_billa.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_la-koliba.jpg