MANUFAKTURA je unikátny 100% český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou kozmetikou a doplnkami  pre jedinečné domáce kúpele. Prečo vlastne domáce kúpele ..? Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu.

Príjemný rituál domácich kúpeľov so zapálenou sviečkou, vonným kúpeľom, osviežujúcou sprchou, masážou, šálkou čaju alebo iným spôsobom rozmaznávania pomôže odpútať sa od denných problémov, dosiahnuť fyzickú a psychickú úľavu a na chvíľku si oddýchnuť. Originálne a vysoko kvalitné receptúry výrobkov využívajú priaznivé účinky tradičných českých prírodných ingrediencií - českého piva a chmeľových výťažkov, karlovarskej žriedlovej soli, vína a výťažkov z viniča, marhúľ, sliviek a iného ovocia a bylín typických pre našu krajinu.

Atraktívne doplnky pre domáce kúpele - čaje, sviečky, masážne pomôcky, porcelán atď. sú vyrábané na zákazku v spolupráci s tradičnými, kvalitnými českými výrobcami, ktorých Manufaktura vždy uprednostňuje pre svoju spoluprácu.

 

MANUFAKTURA is an exceptional 100% Czech concept of brand name stores with its own original cosmetic products and accessories for unique home spa. Why home spa? We live in a fast-moving world, in stress, tension and rush. A pleasant rite of home spa accompanied with a lit candle, scented bath, refreshing shower, massage, a cup of tea or another way of pampering yourself helps forget daily problems, reach physical and mental relief and  simply relax for a while.

Formulae of the original and high quality products exploit beneficial effects of traditional Czech natural ingredients - Czech beer and hop extract, Carlsbad thermal spring salt, wine and grapevine extract, apricot, plum and other fruits and herbs typical of our country.

Attractive home spa accessories, i.e. tea, candles, massage tools, porcelain and others, are custom-made in collaboration with traditional top quality Czech manufacturers who are always given preference for cooperation with Manufaktura.Unikátny pleťový booster v Manufaktura

Dátum pridania: 04. 06. 2019

Od 1. mája pre Vás Manufaktura pripravila ďalšie krásne jarné novinky, ktoré rozširujú obľúbený rad sedmokráska. Jednou z noviniek je aj unikátny pleťový booster.

Reprezentant anti-agingových moderných kozmetických trendov a súčasný hit v starostlivosti o pleť. Unikátny pomocník, ktorý je doslova nabitý vysokým obsahom prírodných aktívnych látok pre omladenie pleti. Jeho výnimočné vlastnosti potvrdila aj vykonaná klinická štúdia a teraz môžete jeho skvelé účinky vyskúšať aj Vy, priamo na vlastnej koži.

Hoci ide o veľmi ľahké sérum bez parfumácie, jeho sila spočíva v silnej koncentrácii veľmi účinných ingrediencií (93,9% je prírodného pôvodu). Dlhodobo redukuje vrásky, poskytuje pleti okamžitý lifting a zvyšuje jej pružnosť, obnovuje ochrannú vrstvu pokožky a výrazne prispieva k jej dlhodobej hydratácii.

Tak sa stavte a presvedčte sa na vlastnej koži. K dispozícii sú samozrejme testery a vzorky na vyskúšanie. Tešíme sa na Vás!

 

Face Booster

Since May 1 Manufaktura has prepared further beautiful spring news spreading the popular Daisy cosmetic range. One of them is our unique face booster.

A representative of modern anti-aging cosmetic trends and the latest skincare blockbuster. It is a unique companion which is literally charged with a high content of natural active substances for skin rejuvenation. Its extraordinary qualities are proved by a clinical study and you can try these amazing effects directly on your own skin too.

Even though it is very light fragrance-free serum, its power consists in strong concentration of very effective ingredients (93.9% of them has natural origin). Face booster reduces wrinkles in the long term, it provides skin with immediate lifting effect, increases its elasticity, restores protective skin layers and hydrates the skin in the long term.

So, drop by and try it on your own skin. Testers and samples are available for you. We are looking forward to meet you!

logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_tussi.jpg
logo_medicine.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_favab.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_subway.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_sevt.jpg
logo_pepco.jpg
logo_robel.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_ccc.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_billa.jpg
logo_la-koliba.jpg