SPORTISIMO SK pri svojej expanzii na Slovenský trh, využíva všetky pozitívne skúsenosti, získané pri budovaní značky SPORTISIMO na českom trhu. Na prelome novembra a decembra roku 2008 otvorilo SPORTISIMO na Slovensku prvé 2 nové predajne - Nitra, Poprad. V nastúpenom trende dynamicky pokračujeme a v súčasnosti už na Slovensku máme otvorených 27 kamenných predajní a už po druhé v Nitre.

Svojim zákazníkom ponúkame široký výber z kompletnej ponuky lyží, lyžiarskej výbavy, potrieb na futbal, halové a raketové športy, beh alebo fitnes. Nájdete u nás tiež všetko na cyklistiku, in-line, turistiku, vodné športy, ďalej rotopedy a posilňovacie stroje, odevy a potreby na voľný čas a mnoho ďalšieho. Aj tých najmenších športovcov vybavíme od hlavy až po päty, na rôzne druhy športov za každého počasia. U nás nájdete nielen všetko potrebné na šport, ale aj na voľný čas.

 

 Prezrite si nový leták Sportisimo

Dátum pridania: 04. 04. 2019

Pripravte sa na nové zážitky. Výhovorky na zlé počasie alebo nedostatok vybavenia u nás nie je v kurze. Vďaka novému aktuálnemu letáku sa vybavíte aj na aprílové počasie. Mrknite na aprílový leták www.sportisimo.sk/aktualny-letak

logo_orion.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_omega.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_steffel.jpg
logo_kika.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_bata.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_ccc.jpg
logo_billa.jpg
logo_samdex.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_sevt.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_4f.jpg
logo_favab.jpg
logo_tussi.jpg
logo_exisport.jpg