Špecializovaný obchod s vínom a doplnkami

Sme relatívne mladou spoločnosťou, ktorá sa stále rozvíja. Cieľom nášho kolektívu je uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov kvalitnými, ale pritom cenovo dostupnými vínami. V našej ponuke nájdete vína nielen z vybraných moravských a slovenských oblastí, ale aj vína z rôznych kútov sveta.

Vinárstva, ktoré zastupujeme si starostlivo vyberáme, aby náš zákazník dostal to najlepšie víno za najlepšie ceny. V našej ponuke nájdete: Vinárstvo U Kapličky - Zaječí, vinarstvo Kovacs, Volařík, Sing, Wine,vinárstvo Skoupil, vinárstvo Lahofer, vinárstvo Dufek, Víno ZD Němčičky, Šlechtitelská stanice V.Pavlovice, Šlechtitelská stanice Floriánek, Víno Rakvice.

Zo slovenskej produkcie ponukáme akostné a prívlatkové víno od týchto vinárov: Terra Parna, Karpatská Perla, Radošina, Mojmírovce, Golguz, Vinidi, Dolany, Velkeer, Igor Rariga, Roman Kanich.

Zo zahraničných vín v našej ponuke nájdete vína z Francúzska, Španielska a Talianska.

V ponuke sudových vín nájdete odrody: Muller Thurgau, Rizling Rýnsky, Rulandské Šedé, Chardonnay, Tramín červený, Pálava, Frankovka, Merlot a dezertné Ríbezľové víno. Sudová vína pre Vas vyberáme u najlepších vinárov z Južnej Moravy.

V sortimente našej spoločnosti nájdete taktiež veľa doplnkov k vínu ako sú drevené nosiče, papierové krabičky na víno, otvárače, ale tiež veľa darčekových kaziet a setov.logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_4f.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_orange.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_sevt.jpg
logo_jysk.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_triola.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_billa.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_exisport.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_datart.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_favab.jpg
logo_orion.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg