Špecializovaný obchod s vínom a doplnkami

Sme relatívne mladou spoločnosťou, ktorá sa stále rozvíja. Cieľom nášho kolektívu je uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov kvalitnými, ale pritom cenovo dostupnými vínami. V našej ponuke nájdete vína nielen z vybraných moravských a slovenských oblastí, ale aj vína z rôznych kútov sveta.

Vinárstva, ktoré zastupujeme si starostlivo vyberáme, aby náš zákazník dostal to najlepšie víno za najlepšie ceny. V našej ponuke nájdete: Vinárstvo U Kapličky - Zaječí, vinarstvo Kovacs, Volařík, Sing, Wine,vinárstvo Skoupil, vinárstvo Lahofer, vinárstvo Dufek, Víno ZD Němčičky, Šlechtitelská stanice V.Pavlovice, Šlechtitelská stanice Floriánek, Víno Rakvice.

Zo slovenskej produkcie ponukáme akostné a prívlatkové víno od týchto vinárov: Terra Parna, Karpatská Perla, Radošina, Mojmírovce, Golguz, Vinidi, Dolany, Velkeer, Igor Rariga, Roman Kanich.

Zo zahraničných vín v našej ponuke nájdete vína z Francúzska, Španielska a Talianska.

V ponuke sudových vín nájdete odrody: Muller Thurgau, Rizling Rýnsky, Rulandské Šedé, Chardonnay, Tramín červený, Pálava, Frankovka, Merlot a dezertné Ríbezľové víno. Sudová vína pre Vas vyberáme u najlepších vinárov z Južnej Moravy.

V sortimente našej spoločnosti nájdete taktiež veľa doplnkov k vínu ako sú drevené nosiče, papierové krabičky na víno, otvárače, ale tiež veľa darčekových kaziet a setov.logo_velsen-autoumyvaren.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_kika.jpg
logo_adam.jpg
logo_gatta.jpg
logo_sevt.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_gallery.jpg
logo_panda.jpg
logo_klenoty-aurum.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_4f.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_bata.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_brloh.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_jysk.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg