• Kategória: Móda
  • Číslo prevádzky: C12


Kara sa zameriava na výrobu a predaj dámskej a pánskej konfekcie z pravej kože a kožušín, koženú galantériu a doplnky. Tradičná značka Kara prináša preverenú klasiku aj najnovšie trendy, vždy však kladie dôraz na detail a prémiovú kvalitu použitých materiálov.

Nadväzuje na poctivé kožiarske remeslo overené storočiami a ponúka nadčasové, precízne spracované produkty, ktoré sú dostupné všetkým. Kara je presvedčená, že koža je natoľko výnimočný materiál, že by nemal chýbať v žiadnom šatníku. Jej nenahraditeľnosť pre výrobu oblečenia a doplnkov tkvie predovšetkým v jej prírodnom charaktere.

V koži sa perfektne vyzná a poskytuje bezkonkurenčné služby. Disponuje vlastnou čistiarňou, ponúka úschovňu aj pozáručnú opravu odevov. Na všetkých pobočkách dokáže poradiť s výberom aj s následnou starostlivosťou. Stáli zákazníci môžu využiť výhody vernostného klubu.

Kara pobočky nájdete v Česku aj na Slovensku a nakupovať môžete aj na e-shope www.kara.cz. Akýkoľvek model si môžete nechať objednať na vami vybranú predajňu, kde ho pre vás pripravia a rezervujú v dohodnutom termíne.logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_orange.jpg
logo_martinus.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_pepco.jpg
logo_bepon.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_kika.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_cetelem.jpg
logo_adam.jpg
logo_bata.jpg