Osobnosť francúzskej kinematografie, idol, vzor elegancie a šarmu na celom svete. Kolekcia značky Alain Delon vo svete obliekania predstavuje módu súčasného moderného muža. Ponuku textilných a odevných výrobkov značky Alain Delon tvorí celá škála pánskeho oblečenia, ktorá sa nesie v duchu elegantnej a praktickej módy.


Stálu ponuku tvoria obleky, saká, nohavice z vlnených a zmesových materiálov vysokej kvality. Košele sa vyznačujú svojou eleganciou oblekového typu a sú celoročne prezentované v širokom farebnom vyhotovení. Použité materiály u košieľ vychádzajú zo súčasných trendov, 100% bavlny s nekrčitou úpravou.

Alain Delon predstavuje najvyššiu kvalitu Európskeho krajčírstva. Pri výrobe odevov Alain Delon First Class kladieme dôraz na každý detail. Od dokonalého strihu saka, až po ideálne pohodlné nohavice. Každý jeden odev je exkluzívne vyrobený zo vzácneho materiálu , ako je vlna superior grade Italian 150S Lopo Piana pochádzajúca z austrálskej ovce merino. Oblečenie z kolekcie Alain delon First Class vytvára nezabudnuteľnú skúsenosť čistého luxusu.

Uspokojte svoju zvedavosť a príďte si sami otestovať, čo znamená skutočná kvalita.logo_bata.jpg
logo_billa.jpg
logo_pepco.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_steffel.jpg
logo_exisport.jpg
logo_adam.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_gallery.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_samdex.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_tussi.jpg
logo_cetelem.jpg
logo_jysk.jpg
logo_panda.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_reserved.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_kika.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_bb-design.jpg