Osobnosť francúzskej kinematografie, idol, vzor elegancie a šarmu na celom svete. Kolekcia značky Alain Delon vo svete obliekania predstavuje módu súčasného moderného muža. Ponuku textilných a odevných výrobkov značky Alain Delon tvorí celá škála pánskeho oblečenia, ktorá sa nesie v duchu elegantnej a praktickej módy.


Stálu ponuku tvoria obleky, saká, nohavice z vlnených a zmesových materiálov vysokej kvality. Košele sa vyznačujú svojou eleganciou oblekového typu a sú celoročne prezentované v širokom farebnom vyhotovení. Použité materiály u košieľ vychádzajú zo súčasných trendov, 100% bavlny s nekrčitou úpravou.

Alain Delon predstavuje najvyššiu kvalitu Európskeho krajčírstva. Pri výrobe odevov Alain Delon First Class kladieme dôraz na každý detail. Od dokonalého strihu saka, až po ideálne pohodlné nohavice. Každý jeden odev je exkluzívne vyrobený zo vzácneho materiálu , ako je vlna superior grade Italian 150S Lopo Piana pochádzajúca z austrálskej ovce merino. Oblečenie z kolekcie Alain delon First Class vytvára nezabudnuteľnú skúsenosť čistého luxusu.

Uspokojte svoju zvedavosť a príďte si sami otestovať, čo znamená skutočná kvalita.logo_tescoma.jpg
logo_orange.jpg
logo_orion.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_tussi.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_klenoty-aurum.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_exisport.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_4f.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_bepon.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_velsen-autoumyvaren.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_house.jpg
logo_locoburger.jpg