Vitajte v predajni Brloh Nitra v obchodnom centre Centro Nitra. V našom „brlohu“ nájdete kompletnú ponuku hier a herného príslušenstva Xbox One, PlayStation 4 alebo Nintendo. Rovnako myslíme aj na PC hráčov, ktorí si u nás môžu ihneď zakúpiť digitálne verzie obľúbených hier alebo herného železa. Pre zberateľov herných príbehov ponúkame najlepší výber herných doplnkov, ako sú napríklad mikiny, tričká, kľúčenky alebo batohy. Na prázdno neobídu ani zberatelia herných figúrok, prípadne čitatelia herných komiksov alebo knižiek.


Ak máte doma starú hru, tak môžete využiť náš bazár hier Nitra. Stačí ak nám do predajne donesiete Vašu starú hru na konzolu a my Vám v priebehu pár minút umožníme odisť s peniazmi, alebo si vyberiete iný produkt z našej ponuky s bonusom. Jednoducho skvelá ponuka.
Hľadáte darček pre Vášho hráča, ale neviete po čom jeho srdce túži? Venujte mu našu Darčekovú poukážku a nechajte výber na obdarovanom.

Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu.

 Objednajte si hru FIFA 20 v Brlohu

Dátum pridania: 05. 08. 2019

V predajni BRLOH v našom obchodnom centre práve odštartovali predobjednávky na hru FIFA 20, navyše môžete získať super tričko, ak sa zastavíte na predajni. Viac info http://bit.ly/FIFA_V_BRLOHU

logo_billa.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_4f.jpg
logo_gallery.jpg
logo_subway.jpg
logo_pepco.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_cetelem.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_steffel.jpg
logo_adam.jpg
logo_bata.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_omega.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_ccc.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_triola.jpg