Zažite s nami čaro pravých Vianoc!

Dátum pridania: 05. 12. 2017

Jedine v Centro Nitra môžete zažiť pravú atmosféru tradičných slovenských Vianoc. Počas decembra sme si pre vás pripravili rôzne súťaže, zľavy a aktivity pre veľkých i malých. Prinášame stručný prehľad, aby vám nič neuniklo.  

 

Tradičná výzdoba

Už v polovici novembra intenzívne prebiehali prípravy vianočnej výzdoby. Tento rok sme stavili na tradičné Vianoce, ktoré sú založené na slovenských tradíciách, zvykoch a prvkoch, ktoré charakterizujú našu kultúru. Vo výzdobe tak môžete nájsť modrotlač a folklórne motívy. V srdci Centra je umiestnený kútik, ktorý môžete využiť nielen na oddych pri nákupoch, ale aj na vytvorenie peknej fotografie.

 

Vianočná súťaž

V hre sú darčekové poukážky v celkovej hodnote 1000 €! Nakúpte v predajniach Centro Nitra tovar v hodnote 50 € (s výnimkou potravín, reštauračných, a kaviarenských nákupov akéhokoľvek druhu a tabakových výrobkov), vyplňte súťažný kupón a zapojte sa do žrebovania o darčekové poukážky v hodnote 20 € a 30 €. Súťažné kupóny nájdete pri baliacej službe, ktorá sa nachádza oproti eskalátorom (pri kaviarni Siestička). Tento kupón je potrebné úplne vyplniť a vhodiť do zberného boxu, ktorý bude umiestnený pri hlavnom vianočnom stromčeku v OC Centro Nitra. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 11.12. a 18.12. – žrebujeme 20 výhercov darčekových poukážok v hodnote 20 € a 20 výhercov darčekových poukážok v hodnote 30 €.

Podmienky súťaže nájdete TU

 

 

Výhodné nakupovanie vianočných darčekov

Ako vianočné prekvapenie sme si pre vás pripravili špeciálne vianočné kupóny, ktoré budete môcť využiť na nákup vo vybraných predajniach Centro Nitra. Kupóny so zľavami až 50% budú v týchto dňoch distribuované do 30 000 domácností v Nitre a v okolí. Ak si ich však v poštovej schránke nenájdete, vziať si ich môžete aj priamo v nákupnom centre (v stojane pri súťažnom boxe). Ale pozor, k dispozícii je len 1000 ks voľných kupónov.

 

 

 

Baliaca služba

Nakúpte vianočné darčeky vašim blízkym v predajniach Centro Nitra a my vám ich radi darčekovo zabalíme. Baliaca služba bude dostupná každý pracovný deň od 15:00 do 19:00 v priestore oproti eskalátorom.

 

Vianočné tvorivé dielne pre najmenších

Aj tento rok sme pre deti pripravili vianočné tvorivé dielne, na ktorých môžu popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite. Tvorivé dielne budú prebiehať každú adventnú sobotu počas decembra, teda dovedna trikrát. Prvá decembrová sobota (9.12.) bude zameraná na tvorbu vianočných pohľadníc, ktoré si budú môcť deti vyrobiť a potešiť tak niekoho zo svojej rodiny. Pomáhať im bude Červená čiapočka, vlk a babička. Pomocníčkou druhej tvorivej dielne (16.12.) bude Anjelinka, s ktorou sa budú môcť deti nielen odfotiť, ale pomôže im vyrobiť krásnych anjelikov na vianočný stromček. Posledná tvorivá dielňa (23.12.) sa bude niesť v duchu Perníkovej chalúpky. Deti si budú môcť nielen vlastnoručne ozdobiť medovníčky, ale spolu s babou Jagou, Jankom a Marienkou aj hravými farbami vymaľovať ich známu perníkovú chalúpku. 


 

Vianočné mestečko

Podobne ako minulý rok, aj tieto Vianoce u nás nesmie chýbať tradičné vianočné mestečko plné všakovakých výrobkov. Tie vám nielen zútulnia váš príbytok v čase sviatkov pokoja a pohody, ale aj spríjemnia vianočné sviatky s rodinou. Tešiť sa môžete na stánok p. Valachyho, ktorý bude mať v ponuke med, sviečky a medovinu, už tradične nebude chýbať dobročinný stánok OZ Podaj mi ruku, kde si môžete zakúpiť rôzne vianočné dekorácie. Tie si zakúpite aj v stánku Najkrajšie Vianoce, výrobky z ovčej vlny nájdete v stánku OVEČKOVO a nezabúdame ani na maškrtníkov – vianočné pochúťky ako oriešky, oblátky či sušené ovocie zakúpite v stánku VIANOČNÉ POCHÚŤKOVO.

 

 

 

 Želáme vám príjemné predvianočné nákupy plné zliav!

 

 

 

 


 

logo_panda.jpg
logo_ccc.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_jysk.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_triola.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_klenoty-aurum.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_orange.jpg
logo_reserved.jpg
logo_subway.jpg
logo_brloh.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_kika.jpg
logo_velsen-autoumyvaren.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_anipet.jpg
logo_tussi.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_siesticka.jpg