Tešíme sa z nových predajní!

Dátum pridania: 11. 11. 2017

Po septembrovom otvorení predajní KIKA a BILLA pokračujeme v nových predajniach. Počas novembra bude Centro opäť bohatšie, tentokrát o štyri nové predajne. Ktoré to sú a kedy ich môžete navštíviť? Pripravili sme pre vás krátky prehľad. 

ROBEL

Ide o predajňu kvalitnej obuvi, ktorá je zároveň rodinným podnikom. Už viac ako 20 rokov môžete na Slovensku navštíviť predajne Robel, ktorých je aktuálne v prevádzke viac ako 30. Zákazníkom ponúkajú široký sortiment kvalitných, módnych a zároveň i komfortných modelov topánok európskych a svetových značiek. Nájdete tu značky ako Rieker, Bugatti, Tamaris, Gabor, Converse, či Crocs. Okrem obuvi predajňa ponúka aj kolekciu trendových módnych doplnkov  ako kabelky, peňaženky, šály a mnohé ďalšie. 

 

LOCO BURGERS & SANDWICHES

Chutné burgre sa tešia čoraz väčšej obľube aj na Slovensku. Rýchle občerstvenie vo forme rôznych burgrov a sendvičov si budete môcť čoskoro vychutnať aj v Centro Nitra. Vo foodcourte pribudne prevádzka Loco burgers & sandwiches, ktorá ponúkne chutné a poctivé burgre, vyrovené z kvalitných surovín. V ponuke nájdete aj rôzne sendviče, šaláty, wrapy, snacky a na svoje si prídu aj najmenší v podobe detského menu a dezertov. Príďte si už čoskoro vychutnať rýchly, chutný, výdatný a najmä poctivý obed z Loco!
 

RESERVED

Obľúbená predajňa Reserved opäť sprevádzkuje svoju predajňu v Centre 22. novembra. Počas niekoľkých mesiacov prebiehali stavebné a rekonštrukčné práce, aby sme zákazníkom mohli priniesť lepšiu, novšiu a najmä väčšiu predajňu, v ktorej nájdete omnoho viac módnych kúskov za skvelé ceny. 22. novembra o 16:00 je pripravené slávnostné otvorenie predajne, počas ktorého máte možnosť získať darček k nákupu. Ak ste navyše členom Reserved clubu, získate k nákupu ešte o darček naviac a pripravené je aj prekvapenie pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO26. Okrem zliav a darčekov k nákupom vás čakajú aj súťaže, líčenie pre dámy, občerstvenie a DJ, ktorý svojou hudbou spríjemní stredajšie popoludnie.
 

KRASNEVIANOCE.SK

Keďže o menej ako 2 mesiace tu máme Vianoce, aj tento rok sme pre vás pripravili sezónnu predajňu krasnevianoce.sk. Tento rok ju nájdete pod schodami pri sklenom výťahu. Predajňa ponúka široký sortiment vianočných dekorácií, ozdôb a mnoho ďalšieho s vianočnou tematikou. Navštívte našu sezónnu predajňu a vytvorte si doma pohodovú predvianočnú atmosféru s rôznymi bytovými dekoráciami.
 Tešíme sa na vašu návštevu!


 

logo_lara-bags.jpg
logo_martinus.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_sevt.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_triola.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_velsen-autoumyvaren.jpg
logo_gatta.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_omega.jpg
logo_ccc.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_anipet.jpg
logo_pepco.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_billa.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_tussi.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_alain-delon.jpg