Kalendár podujatí: Čo vás čaká v Centre do konca roka?

Dátum pridania: 31. 10. 2017
Do konca roka nám zostávajú presne dva mesiace a počas nich sme pripravili niekoľko podujatí pre malých i veľkých. Prezrite si kompletný zoznam toho, čo vás v Centre počas novembra a decembra čaká. 
 

4.11. Superstar Roadshow

Na Slovensko prichádza ďalšia séria najobľúbenejšej speváckej súťaže Superstar! Už o pár dní môžete v Centro Nitra stretnúť speváka Thomasa Puskailera a spoločne s ním si zaspievať karaoke priamo na pódiu. Ak máte spevácky talent alebo poznáte niekoho, kto rád spieva a je škoda, že ho verejnosť nepozná, nenechajte si ujsť jedinečnú šancu zaregistrovať sa na casting do speváckej súťaže, ktorá bude prebiehať v roku 2018.
 

9.11. Deň vedy a techniky v spolupráci s SPU Nitra

Týždeň vedy a techniky organizuje na Slovensku každoročne Ministerstvo školstva, vedy a výskumu a jeho cieľom je zlepšiť vnímanie vedy a techniky v povedomí celej spoločnosti, zaujať verejnosť poznatkami z tejto oblasti a vzbudiť záujem u mladých ľudí študovať vedecké a technické disciplíny. V rámci Dňa vedy a techniky pre vás Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre pripraví zaujímavé workshopy, ktoré vám odhalia vedecké tajomstvá potravín, priblížia svet mikróbov a predstavia inovácie potravín v budúcnosti. Od 9:00 do 18:00 máte jedinečnú šancu dozvedieť sa fascinujúce informácie od tých najpovolanejších.
 

11.11. Divadielko pre najmenších – Čertovská rozprávka

Bábkové divadlo Lienka si pre vás opäť pripravilo ďalšie zo série divadielok pre najmenších. Tentokrát pôjde o Čertovskú rozprávku, ktorá opisuje príbeh malého čertíka Luciusa. Ten sa učí odniesť zlého človeka do pekla. Rozprávka je plná pesničiek a hravým spôsobom učí deti rozlišovať medzi dobrom a zlom, medzi nebom a peklom.  
 

26.11. Deň športu s HK Nitra

Deň športu je venovaný všetkým deťom, ktoré si chcú vyskúšať prácu športovca – hokejistu a preveriť zábavným spôsobom svoje športové schopnosti. Pripravené budú stanovištia s rôznymi športovými úlohami priamo pod dohľadom hokejistov HK Nitra. Deti si tak budú môcť nielen vyskúšať, že byť športovcom je občas poriadna drina, ale aj stretnúť svojich hokejových idolov a zažiť ich „koučovanie“ na vlastnej koži. Pre dievčatá bude k dispozícii špeciálne stanovište s roztlieskavačkami, s ktorými si budú môcť vyskúšať jednoduchú choreografiu. Úlohou detí bude tiež zbierať na stanovištiach body, pretože na konci podujatia sa uskutoční zlosovanie o atraktívne ceny.
 

2.12. Mikulášske popoludnie

Počas mikulášskeho popoludnia zaznejú nielen rozprávkové príbehy, ale aj známe pesničky. Sprievodcom rozprávkami bude moderátorka a herečka Andrea Somorovská, ktorá stvárnila niekoľko rozprávkových postáv a sama tiež naspievala množstvo známych titulných piesní k animovaným príbehom. Stretnúť sa môžete naživo aj s niektorými obľúbenými postavičkami ako Kocúr v čižmách, Janko a Marienka, Baba Jaga, vlk a ďalší. Prídu aj kamaráti Tom a Elo so svojou najznámejšou pesničkou Hej do školy. Mr. Bubble vám predvedie svoje umenie s bublinami a nezabudneme ani na Srandu Bandu, ktorá vás prevedie rozprávkovými príbehmi. Vyvrcholením programu bude príchod Mikuláša s vernými pomocníkmi anjelom a čertom. Na záver bude každé dieťa odmenené sladkým mikulášskym balíčkom.
 

3.12. – 23.12. Vianočné mestečko

Podobne ako minulý rok, aj tieto Vianoce u nás nesmie chýbať tradičné vianočné mestečko plné všakovakých výrobkov. Tie vám nielen zútulnia váš príbytok v čase sviatkov pokoja a pohody, ale aj spríjemnia vianočné sviatky s rodinou.  
 

9.12., 16.12., 23.12. Vianočné tvorivé dielne

Aj tento rok sme pre deti pripravili vianočné tvorivé dielne, na ktorých môžu popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite. Tvorivé dielne budú prebiehať každú adventnú sobotu počas decembra, teda dovedna trikrát. Prvá decembrová sobota bude zameraná na tvorbu vianočných pohľadníc, ktoré si budú môcť deti vyrobiť a potešiť tak niekoho zo svojej rodiny. Pomáhať im bude Červená čiapočka, vlk a babička. Pomocníčkou druhej tvorivej dielne bude Anjelinka, s ktorou sa budú môcť deti nielen odfotiť, ale pomôže im vyrobiť krásnych anjelikov na vianočný stromček. Posledná tvorivá dielňa sa bude niesť v duchu Perníkovej chalúpky. Deti si budú môcť nielen vlastnoručne ozdobiť medovníčky, ale spolu s babou Jagou, Jankom a Marienkou aj hravými farbami vymaľovať ich známu perníkovú chalúpku.  
 
Tešíme sa na vašu návštevu! 
 
 
 


 

logo_vub-a-s.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_brloh.jpg
logo_tussi.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_adam.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_kika.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_billa.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_omega.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_orange.jpg
logo_jysk.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_bepon.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_sportisimo.jpg