Štýlová pánska móda v Centre

V Centro Nitra nájdete niekoľko predajní, ktoré sú orientované výlučne na pánov a ponúkajú skutočne výnimočnú módu.


Nakupovanie je jednou z obľúbených činností mnohých dám. Vyzerať príťažlivo v oblečení, ktoré nám pristane, to je sen azda každej ženy. Netreba však zabúdať ani na pánov, ktorí sa chcú cítiť rovnako atraktívne a chcú si dopriať aj pre seba kúsok luxusu. V Centro Nitra nájdete niekoľko predajní, ktoré sú orientované výlučne na pánov a ponúkajú skutočne výnimočnú módu. Konkrétnymi outfitmi z týchto predajní sa môžete inšpirovať aj v našom novom videu, v ktorom účinkuje sympatický hokejista HK Nitra Karol Korím. 
 
 

CAMP DAVID

V prípade predajne CAMP DAVID, ktorú u nás môžete navštevovať od minulého roka, ide o oblečenie zamerané výlučne na mužov. Značka ponúka vysokokvalitné pánske oblečenie, ktoré ulahodí pánom každého štýlu. Oblečenie stelesňuje pozitívny a sebaistý prístup k životu a poskytuje mužom možnosť vyjadriť odevom svoju osobnosť. Precízne dizajnované detaily dávajú značke a rovnako aj jej nositeľom nezameniteľný vzhľad.
 

ALPHA INDUSTRIES, MARINA MILITARE, TOM TAILOR, MUSTANG

predajni nájdete exkluzívne spojenie štyroch značiek, z ktorých sa každá vyznačuje jedinečným štýlom. Marina Militare prináša športové oblečenie pre mužov, ženy aj deti, ktoré sú inšpirované námornými prvkami a výzorom ozbrojených síl. Najlepší denim vám ponúkne kolekcia Mustang, s ktorou si vyskladáte ten najštýlovejší outfit. Značka Tom Tailor sa vyznačuje kvalitným oblečením za atraktívne ceny pre všetkých, ktorí chcú kráčať s dobou a štvoricu uzatvára značka Alpha Industries, ktorej bundy nesmú chýbať v žiadnom trendovom šatníku.
 

PIERRE CARDIN

„Aj ľudia, ktorí nie sú bohatí, majú právo obliekať sa zaujímavo a nápadito.“ To sú slová Pierra Cardina, zakladateľa rovnomennej módnej značky, ktorými sa inšpiroval aj vo svojej tvorbe odevov. Značka dosiahla obrovský úspech už v 60-tych rokoch minulého storočia, a to najmä pre svoju cenovú dostupnosť a zároveň originalitu spojenú s kvalitou. V súčasnosti sa pierre cardin vyznačuje dizajnérskou módou, perfektnými strihmi, kvalitnými materiálmi a prepracovanými detailmi. V predajni nájdete široký sortiment klasických elegantných kolekcií pre mužov – od košiel, sák, až po nohavice, kravaty či kabáty. V predajni tiež nájdete aj pánske módne doplnky ako sú topánky, kravaty, šatky i opasky.  
 

ALAIN DELON

Osobnosť francúzskej kinematografie, idol, vzor elegancie a šarmu na celom svete. Kolekcia značky Alain Delon predstavuje módu súčasného moderného muža. Pri výrobe pánskych kolekcií je kladený dôraz na každý detail, od strihu saka až po pohodlné nohavice – to všetko vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov.  V ponuke predajne Alain Delon nájdete celú škálu pánskeho oblečenia v duchu elegantnej a praktickej módy – obleky, saká, nohavice, košele a rôzne pánske doplnky. Jednoducho všetko pre to, aby sa aj muži cítili sebavedomo a príťažlivo.
 

BELDA SPORT

V predajni Belda Sport si prídu na svoje najmä milovníci športového štýlu obliekania. Ide o rodinnú športovú predajňu, ktorá ponúka široký sortiment pánskeho, dámskeho a detského športového oblečenia od svetoznámych a renomovaných výrobcov. Nájdete tu značky ako Quicksilver Rossignol, Converse, Burton, Nike, Adidas a mnohé ďalšie. Páni si prídu na svoje nielen rozmanitou škálou pánskeho športového oblečenia, ale aj výberom športových potrieb a doplnkov. 
 

GALLERY MEN

V prípade Gallery Men ide o koncept multibrandovej predajne, ktorá sa špecializuje výlučne na kvalitnú pánsku módu od prestížnych a svetoznámych značiek. Tými sú najmä Bugatti a Digel. Bugatti je legendárna rodinná značka, pochádzajúca z Nemecka, ktorej história siaha do roku 1978. Vo svojej podstate kombinuje nemeckú kvalitu a precíznosť, taliansky zmysel pre módu a európsku eleganciu. Značka Digel sa zaraďuje medzi najkvalitnejších výrobcov pánskych oblekov. Ide o nemeckú značku, ktorá je skutočným lídrom v inováciách – aj preto v jej ponuke nájdete pohodlné a nekrčivé obleky zo špeciálnych látok, vytvorené pre úspešných mužov, ktorí veľa cestujú a chcú za každých okolností vyzerať štýlovo. 

Nech už si vyberiete akúkoľvek predajňu na nákup pánskeho oblečenia, vedzte, že sa vám do rúk dostane kvalitný materiál vyznačujúci sa pohodlnosťou a praktickosťou. 
 
Želáme vám príjemné nákupy!


 

logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_datart.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_medicine.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_favab.jpg
logo_billa.jpg
logo_bata.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_triola.jpg
logo_bepon.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_orion.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_ccc.jpg
logo_4f.jpg