Vychutnaj si svoju chvíľku v Centre

Dátum pridania: 30. 08. 2017
Chvíľ na posedenie a príjemné stretnutie s rodinou, priateľmi či známymi nikdy nie je dosť. Aj preto by ste si ju mali vychutnať v absolútnom pohodlí, s chutnou ponukou a milým personálom. Kde si môžete svoju chvíľku vychutnať v Centre? Poradíme vám!
 

Reštaurácia TANTAL

Reštaurácia Tantal je obľúbeným miestom ľudí, ktorí vyhľadávajú dobré jedlo a zároveň aj pokojné miesto na stretnutie. Interiér talianskej reštaurácie je priestranný a útulne zariadený. K dispozícii je množstvo stolov, takže o miesto na sedenie nebude núdza ani v čase obeda. Ak si potrpíte na kvalitné jedlo, ste na správnej adrese. Reštaurácia Tantal pripravuje jedlo z prvotriednych surovín od overených výrobcov a chutné jedlá pripravujú skúsení kuchári. Ak teda hľadáte pre svoju chvíľku pokojné posedenie s chutným výberovým jedlom, táto reštaurácia je pre vás tou najlepšou voľbou.
 

PANDA

V Centre si prídu na svoje aj milovníci ázijskej kuchyne, ktorá je založená na rovnováhe. Jej základom je najmä veľa zeleniny, sója, tofu, huby, ryža a rezance. Mäso sa v ázijskej kuchyni konzumuje v menšej miere ako u nás, no v reštaurácii PANDA nájdete mnoho jedál pripravených z kuracích špecialít. Vďaka rýchlemu a usilovnému personálu budete obslúžení do pár minút a na vychutnanie vášho ázijského jedla budete mať dostatok času. Nie nadarmo považujú Číňania a Japonci stolovanie za hotový obrad. Čím viac si jedlo vychutnáte, tým lepšie vám ho organizmus strávi.
 

SUBWAY

Ide o prevádzku rýchleho občerstvenia značky Subway, ktorá je známa po celom svete. Jej príbeh sa začal písať už v roku 1965, kedy si len sedemnásťročný študent otvoril stánok s rýchlym občerstvením, aby zarobil peniaze na zaplatenie školného. V súčasnosti, teda o 60 rokov neskôr má spoločnosť SUBWAY viac ako 40 000 prevádzok po celom svete. Nájdete tu rôzne chutné sendviče a šaláty, ktoré si môžete vyskladať presne podľa svojej chuti. Navyše, ide o tzv. nízkorozpočtový obed, ktorý je obľúbený najmä u študentov.
 

LA KOLIBA

V Centre je ponuka jedál naozaj pestrá a bohatá. Okrem talianskych a ázijských špecialít máte možnosť pochutiť si aj na tradičných slovenských jedál, ktoré vám pripraví reštaurácia La Koliba. Nájdete v nej stálu ponuku jedál, ktorými nepohrdne žiaden Slovák. Ak sa chcete výdatne a výhodne najesť, odporúčame návštevu tejto prevádzky. Tá je síce v našich kruhoch nová, no už teraz má množstvo stálych zákazníkov, ktorí sa za slovenskými špecialitami opakovane vracajú.
 

COFEESHOP COMPANY

Coffeeshop Company vás privíta hneď v úvode, pri hlavnom vstupe do nákupného centra. Je vyhľadávanou kaviarňou mnohých ľudí, ktorí si potrebujú vychutnať chvíľku so svojimi priateľmi, rodinou alebo známymi. Ochotný personál urobí z návštevy tejto kaviarne skutočný zážitok. Dopriať si môžete kávičku, čaj alebo limonádu a k tomu chutný koláč či sendvič – z bohatej ponuky si vyberie každý. Coffeeshop je obľúbený aj u rodín s deťmi – k dispozícii je totiž detský kútik so šmykľavkou. Kaviareň sa nachádza v otvorenom prostredí, preto máte pocit, že ste uprostred všetkého diania v Centre.
 

Siestička

Siestička je kaviareň nachádzajúca sa v priamom srdci Centra. Na rozdiel od Coffeeshopu, ktorý je vsadený do priestoru, je Siestička uzatvorená kaviareň, kde nájdete pokoj a pohodu. Je vyhľadávaným miestom pre obchodné stretnutia, ale aj pre priateľské stretnutia so známymi. Príjemný interiér, dotvorený živým zeleným machom na stenách a dobovým pianom, zabezpečí, že sa budete v Siestičke cítiť mimoriadne dobre. Skúsený personál vám ochotne poradí a výberom kávy, limonády, piva, chutného dezertu či ľahkého sendviču. Veľkým lákadlom je aj slnečná terasa, ktorá je obľúbeným miestom v letnom období. K dispozícii je tiež fajčiarska miestnosť, ktorá je od zvyšku kaviarne oddelená presklenými posuvnými dverami.
 

Music a Cafe

Ako už samotný názov napovedá, ide o hudobnú kaviareň, ktorá okrem zážitku z príjemného posedenia pravidelne ponúka svojim návštevníkom aj hudobné večery. Vystúpili tu hudobníci ako kapela Medial Banana, Smola a hrušky, spevák Robo Opatovský, speváčky Andrea Zimányová, Katarzia a mnohí ďalší. Obľúbeným miestom návštevníkov kaviarne Music a Cafe je letná terasa, ktorá poskytuje dostatok priestoru aj pre letné koncerty na terase. Počas leta sa ich tu odohralo dovedna šesť a tešili sa veľkej účasti všetkých milovníkov hudby. 
V Centre si môžete svoju chvíľku vychutnať hneď na niekoľkých miestach. ČI už si vyberiete chutný obed alebo posedenie na kávičke pri dezerte, veríme, že sa budete cítiť príjemne. 
 
Tešíme sa na vašu návštevu! 

 


 

logo_prima-banka.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_reserved.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_sevt.jpg
logo_klenoty-aurum.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_orion.jpg
logo_adam.jpg
logo_steffel.jpg
logo_gatta.jpg
logo_triola.jpg
logo_omega.jpg
logo_house.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_kika.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_4f.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_velsen-autoumyvaren.jpg
logo_martinus.jpg
logo_bepon.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_gallery.jpg