Doprajte svojim deťom pestrosť a exkluzivitu

Asi každý rodič túži po tom, aby bolo jeho dieťa upravené a pekne oblečené, no často sa pri pohľade na cenovku tejto predstavy vzdáme. Novootvorená predajňa CEREMONY vám ale ponúka spojenie kvality a príjemných cien.   


Obchod s exkluzívnym značkovým oblečením si zamilujete na prvý pohľad. Jednoduchá predajňa s čistými líniami, ktorá ponúka bohatý výber trendového oblečenia ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá. „Odevy sú pestrofarebné, nápadité a najmä originálne. Od iných značiek sa odlišujú strihmi a exkluzivitou. Samozrejmosťou je, že sú zdravotne nezávadné,“ hovorí o značke Wójcik Fashion Katarína Kováčová z predajne CEREMONY.

 

Kvalita, originalita a praktickosť

Na oblečení z predajne CEREMONY nenájdete štítok s nápisom Made in China. Samotná značka pochádza z Poľska a jej história siaha do roku 1987. Dnes, po takmer tridsiatich rokoch činnosti, tvorí firmu niekoľko kvalifikovaných technológov, návrhárov a stylistov. Predstaviteľkou firmy je Ilona Wójcik, ktorá chcela byť pôvodne právničkou, no nad jednoliatosťou a strohosťou vyhrala vášeň pre tvorbu niečoho originálneho. A oplatilo sa, pretože ako sama hovorí: „Som šťastná, že robím to, čo milujem.“

 

3 rôzne značky, ktoré vynikajú osobitým štýlom

Na bežný deň je pre vaše deti stvorená značka Wójcik, ktorá spája pohodlnosť a praktickosť. Vášmu dieťaťu poskytne komfort pri každodennom nosení. Nikdy sa však nebude cítiť nudné, pretože kombináciou jednotlivých modelov dosiahne originálny look.

Mladé parádnice určite ocenia značku Lady Diamond. Je charakteristická štýlom, eleganciou a puncom výnimočnosti. V oblečení tejto značky sa bude každé dievča cítiť šik.

Pripravujete sa na významnú spoločenskú udalosť? Siahnite po elegantnom oblečení značky Ceremony, ktoré je vhodné na slávnostné príležitosti. Oslávte jedinečné okamihy detí tak, že ich oblečiete do luxusnej elegancie.

 

Ak sa chcete inšpirovať kvalitnou poľskou módou pre vaše deti, navštívte predajňu CEREMONY a určite neoľutujete! Výhodná poloha pri detskom kútiku ponúka vašim deťom možnosť nahliadnuť do tejto exkluzívnej predajne a odísť z nej s vysneným trendovým oblečením. Značka totiž pri jeho výrobe dbá na originalitu a aktuálne módne trendy detskej módy. 


 

logo_belda-sport.jpg
logo_kika.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_gatta.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_triola.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_subway.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_orange.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_billa.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_reserved.jpg
logo_bepon.jpg