6 módnych tipov, vďaka ktorým budete počas tohto leta trendy!

Viete, čo sa bude nosiť toto leto? Pripravili sme pre vás pár tipov, vďaka ktorým sa z vás stane letná diva.


Odborníci na módu sa prebiehajú v tom, aby udali čo najlepší módny trend pre letnú sezónu. Práve letné mesiace sú obdobím, kedy môžeme naplno popustiť uzdu svojej fantázii a ukázať aj to, čo je počas celej zimy ukryté pod oblečením. Prinášame vám preto pár letných módnych trendov, ktoré by ste mali vyskúšať.

Choker náhrdelník

Pred rokom či dvoma ani nikto nechyroval o slove „choker“. Dnes sa toto slovíčko zaraďuje k najvyhľadávanejším módnym trendom na internete. Ide o náhrdelník, ktorý obopína krk a v niektorých vyhotoveniach pripomína obojok. Iné druhy chokerov majú tvar šnúrky, ktorá sa uviaže okolo krku. Žiadne drahé šperky, ani masívna bižutéria – choker z vás urobí letnú divu.

 

Prirodzený mejkap

Prehnané líčenie je počas leta úplne out! Dámy sa už nemusia snažiť vyzerať dokonalo pomocou nánosov mejkapu a líčidiel. Toto leto je v kurze absolútna prirodzenosť, bez zbytočného kontúrovania a umelo vykresleného obočia. Najbližšie tri mesiace preto odložte mejkap, šminky, maskaru a vydajte sa do ulíc slobodná a prirodzená!

 

Jemné letné vlny

Aj vy ste trávili hodiny prípravou kučeravých vlasov pomocou nátačiek alebo kulmy? Tomu je už koniec! Priveľmi zvlnené vlasy a tenké kučery už vôbec nie sú v móde. Naopak, odborníci na módu dávajú zelenú nedbalým, tzv. plážovým vlnám, ktoré vám dodajú ten správny letný šmrnc. Vôbec sa teda nemusíte trápiť dlhé hodiny pred zrkadlom. Stačí vám zapliesť si vrkoč pred spaním a ráno sa zobudíte so skvelým účesom ako od kaderníka. Alebo použite žehličku na vlasy a o pár minút ste pripravená vyraziť.

 

Sukne, ktoré zvýraznia ženské krivky

Pár letných sezón pretrvávalo nadšenie z tzv. tutu sukien, nadýchaných sukien z tylu. Toto leto sa má ale situácia zmeniť – sukne, ktorým sme vďačili za voľnosť a vzdušnosť, nahradia tvary, ktoré obopnú vašu postavu a zvýraznia tým ženské krivky. Prím budú hrať klasické strihy a tvary, ktoré vám dodajú ženskosť.

 

Topánky na vysokom opätku

Zdá sa, že módne trendy tohto leta sa zamerali najmä na zvýrazňovanie ženskosti. A hoci je leto charakteristické najmä pohodlnosťou, v kurze budú najmä vysoké topánky. Tenisky, sandále či obľúbené žabky sa budú nosiť aj naďalej, no v prípade, ak sa chystáte na pracovné stretnutie, večierok s priateľkami či do mesta, elegantné topánky by mali byť pre vás voľbou číslo 1.

 

Padavé ramená

Toto leto bude priať odhaleným ramenám, ktoré vyzerajú opálené nesmierne sexi. Vo vašom šatníku by teda nemali chýbať padavé šty, tričká, košele či topy, ktoré sa hodia na príjemné letné večery a zároveň pôsobia elegantne. Môžete ich nosiť nielen s nohavicami, ale aj so šortkami či sukňami. Bohémsky look bude na svete a vy budete vyzerať ako pravá letná diva!

 

Trendové oblečenie pre letnú sezónu 2017 nájdete aj v našich obchodoch. Kompletný prehľad obchodov s módou nájdete TU

Želáme vám príjemné nákupy! 


 

logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_omega.jpg
logo_steffel.jpg
logo_subway.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_brloh.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_billa.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_gatta.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_sevt.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_bepon.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_presinsky-co.jpg