Vieme, prečo by ste nemali chýbať na Dni matiek!

Byť mamou, to dá zabrať. Žiadne vylihovanie na pláži, drinky od svalnatých čašníkov ani príjemné osvieženie v mori sa nekoná. My vieme, aké je ťažké ukradnúť si čo i len pár minút pre seba, preto sme vám pripravili deň, po akom túži azda každá žena. Čo by ste nemali zmeškať?


Byť mamou, to dá zabrať. O tom, že materská dovolenka v skutočnosti žiadnou dovolenkou nie je, ani nehovoriac. Žiadne vylihovanie na pláži, drinky od svalnatých čašníkov ani príjemné osvieženie v mori sa nekoná. Svet mamy sa v tom lepšom prípade točí len okolo plienok, mlieka a nekonečných otázok „Prečo?“. My vieme, aké je ťažké ukradnúť si čo i len pár minút pre seba, preto sme vám pripravili deň, po akom túži azda každá žena. Čo by ste nemali zmeškať?

 

 

Účesy, účesy, ach tie účesy!

Sťažujete sa, že vaše vlasy už nie sú to, čo bývali a návšteva kaderníka pre vás hotová utópia? My vám ponúkame úpravu vlasov úplne zadarmo! Profesionáli z kaderníctva KLIER a z predajne RO-MA vám poskytnú nielen tú najlepšiu starostlivosť o vaše vlasy, ale aj poradenstvo. Byť mamou neznamená byť len šedou myškou. Doprajte si chvíle pre seba a ukážte svojim deťom, že aj z mamy sa môže stať kráľovná.

 

 Zdravé nechty a pleť

Umývanie riadov či sadenie zeleniny – to všetko zanechá stopu na vašich nechtoch. Ak k tomu pridáme zopár vrások z detí a manžela, problémy s pleťou na seba nenechajú dlho čakať. My sme pre vás ale pripravili špeciálne nechtové a pleťové poradenstvo! Dámy, ktoré chcú mať svoje ruky dokonale pestované, majú možnosť nechať si upraviť nechty odborníčkami s Diamond Beauty. A tie z vás, ktoré chcú prekvapiť manžela či seba sa môžu nechať bezplatne nalíčiť u Marionnaud. No nie je to skvelé?

 

Vstúpte do voňavého kráľovstva

Možno ste už dlho nič voňavé necítili, no na kvalitný parfém sa nezabúda. Parfuméria Marionnaud si preto pre vás pripravila skúšku množstva parfémov. Stačí len ovoňať a vybrať si ten správny.

 

 Zdravá výživa je IN

Ak máte problém orientovať sa v problematike zdravej výživy, naši skúsení tréneri z fitness centra ESPRIA vám v tom ochotne poradia. Poskytnú vám rady a tipy, ako správne cvičiť, ako si nastaviť plán zdravej stravy a odpovedia vám na všetky vaše otázky. Ako bonus sa budete môcť vo svojom jedálničku inšpirovať zdravými ochutnávkami s PLANETA NATUR.

 

Pri všetkých aktivitách, ktoré sme pre vás pripravili, sme nezabudli ani na vaše deti. Šťastné budú v detskom kútiku pod dohľadom animátorov, ktorí budú v deťoch rozvíjať kreativitu prostredníctvom tvorivých dielní.

 

A čerešničkou na torte bude skvelý babinec s obľúbenými herečkami Divadla Andreja Bagara. Naše pozvanie prijali herečky Eva Pavlíková, Gabriela Dolná, Daniela Kuffelová a Alena Pajtinková. Spolu s dámami môžete bez okolkov odhaliť tajomstvo Dámskej šatne – a to nielen tej divadelnej.

Beseda bude prebiehať od 17:00.

 

Srdečne vás pozývame na deň plný krásy, oddychu, zábavy, ženských klebiet, no najmä na deň venovaný vám, milé mamy! Tešíme sa na vás!


 

logo_steffel.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_omega.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_datart.jpg
logo_4f.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_medicine.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_tussi.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_favab.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_kika.jpg
logo_triola.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_camp-david.jpg