6 jarných trendov, ktoré by ste nemali odignorovať

S pestrým jarným počasím prichádzajú aj nové trendy, ktoré sú rok čo rok iné. Aká bude tohtoročná módna jar?


Zimné mesiace sa nám definitívne minuli a o slovo sa hlási jar. Ročné obdobie, ktoré sa prejaví aj v našom šatníku. Kabáty vymeníme za ľahké bundy, čižmy za tenisky či mokasíny a dlhé nohavice za pestrofarebné sukne či šaty. S pestrým jarným počasím prichádzajú aj nové trendy, ktoré sú rok čo rok iné. Aká bude tohtoročná módna jar?
 

Atletický luxus

Nie, nepomýlili sme sa v slovnom spojení. Ak vám kombinácia atletiky a luxu nejde príliš dokopy, nie ste sami. No módni návrhári, ktorí udávajú trendy, v tom majú jasno – ide o spojenie luxusného oblečenia a športovej módy. V preklade, nohavice určené na jogu alebo do fitka si môžete pokojne obliecť aj na kávu s priateľkami či na rande. Módne ikony chcú poukázať na túžbu ľudí po pohodlí, preto určujú také trendy, aby ste mali so svojím šatníkom čo najmenej starostí.
 

Ružová je IN!

Počas zimy akosi prirodzene inklinujeme k oblečeniu v tmavších farbách ako čierna, hnedá, béžová. Jar ale praje pestrým farbám, a tak si módni dizajnéri povedali, že oživia svet ružovou farbou. Ružová má však mnoho odtieňov, preto ak nie ste zástancom krikľavých farieb, oblečte sa pokojne do jemnej staroružovej. Budete pôsobiť žensky a nežne. 
 

Platformy

Mnohé dámy sa už nevedia dočkať teplejších dní, kedy budú denné teploty priať sandálom. A to nie hocijakým, ale na platforme! Aj to je jeden z horúcich trendov prichádzajúcej jari a leta. Vďaka platforme budete o niečo vyššie, vaše nohy budú pôsobiť viac sexi, no najmä sa budete cítiť pohodlne. A hoci trend udáva divoké platformy v rôznych farbách, ak ste konzervatívna, siahnite pokojne aj po klasickej platforme.
 

Béžové nohavice

Pestré farby sa počas tohtoročnej módnej jari presunú skôr na tričká alebo svetríky, prípadne na topánky. V oblasti nohavíc zavládne strohosť a konzervatívnosť. Prím budú hrať totiž béžové nohavice rôznych strihov. Najtrendovejšie budú rozšírené nohavice s vysokým, úzkym pásom.
 

Etno štýl

Ak inklinujete k prírode a rady sa zabávate napríklad na rôznych festivaloch, potom by etno štýl rozhodne nemal chýbať vo vašom šatníku. Nevynechajte hravé farby, orientálne doplnky a etno vzory. Základným trendom etno štýlu je šatka, ktorá si získava čoraz viac priaznivcov. V módnych kuloároch sa povráva, že na vzostupe sú aj rôzne turbany, ktoré budú hrať prím už budúci rok.
 

Nesmrteľný overal

Podobne ako minuloročnú sezónu jar/leto boli v kurze overaly, inak tomu nebude ani tento rok. Univerzálny kúsok, ktorí mnohí zaraďujú medzi must-have. Môžete ho nosiť na rôzne príležitosti – do mesta s priateľkami, na večierok alebo pokojne aj na prvé rande. Ak teda ešte overal netvorí súčasť vášho šatníka, mali by ste si nejaký veľmi rýchlo zadovážiť.  
 
 
Jarný šatník si vytvoríte hravo a výhodne aj u nás!
Navštívte naše predajne, ktoré ponúkajú bohatý sortiment pestrého jarného oblečenia. 

 

Ak nakúpite nad 50 €, vrátime vám 5 € z nákupu v podobe darčekovej poukážky. Navyše ste zaradení do žrebovania o poukážku v hodnote až 50 €! Viac informácií o kampani Nákupobranie získate TU


 

logo_robel.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_pepco.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_orange.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_reserved.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_martinus.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_favab.jpg
logo_triola.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_bepon.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_ccc.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg