Otestujte sa: Toto vo vašej kabelke nesmie chýbať!

Často sa stáva – čím väčšia kabelka, tým viac zbytočností. Poradíme vám, čo by vo vašej kabelke rozhodne nemalo chýbať.


Kabelka predstavuje pre ženu často ten najväčší poklad. Nosíme ju každý deň a máme v nej to najcennejšie, čo počas bežných dní potrebujeme. Často sa ale stáva – čím väčšia kabelka, tým viac zbytočností a tým dlhšie hľadanie toho, čo v danej chvíli nutne potrebujeme. Poradíme vám, čo by vo vašej kabelke rozhodne nemalo chýbať. 
 

Púder

Každá žena chce vyzerať perfektne počas celého dňa. V pracovnom zhone je to však niekedy skutočne ťažké – ráno sa namaľujete a poobede po krásnom mejkape ani stopy. Preto sa vždy oplatí mať po ruke púder, ktorý vašu vizáž dokonale zafixuje a vy nemusíte mať starosti o to, ako vyzeráte. Je malý, šikovný, a zmestí sa aj do menšej kabelky.
 
 

Parfém

Dáma by mala počas celého dňa pôsobiť sviežo a voňavo. Ak trávite veľkú časť dňa mimo domova, nezabudnite si do svojej kabelky pribaliť parfém. Ťažké vône ale nechajte doma, sú vhodnejšie skôr na večerné príležitosti. Počas bežného dňa uprednostnite sviežejšie vône v malom flakóne, ktorý sa hravo zmestí do každej kabelky.
 

 

Rúž

Nevyhnutnosťou každej ženy je rúž, ktorý zabezpečí dojem starostlivej vizáže. Ak aj ráno pred odchodom do práce nemáte čas na profesionálny mejkap, stavte aspoň na výraznejší rúž na perách. Vaša tvár bude žiariť a bude pôsobiť sviežejšie.
 
 

Hrebeň/ kefa na vlasy

Keď už máte vyriešenú vizáž a vôňu, posledným krokom k dokonalému vzhľadu sú vaša koruna krásy, vlasy. Počas dňa musia čeliť neduhom počasia, prachu, smogu a mnohým iným vplyvom, ktoré zhoršujú kvalitu vašich vlasov. Aby ste na konci dňa nevyzerali zanedbane, povinnou súčasťou vašej kabelky by mala byť kefa na vlasy alebo hrebeň. Vlasy si párkrát za deň prečešte a uvidíte, čo to urobí s vašim sebavedomím.
 

Krém na ruky

Najmä v zime hrozí našim rukám suchá, popraskaná koža. Odporúčame mať preto vždy pri sebe krém na ruky, ktorý vašu pokožku vyživí a hydratuje. Nie je nič horšie, ako keď si ľudia všimnú vaše suché ruky. Ruky je potrebné nakrémovať niekoľkokrát za deň. Vo vašej kabelke by teda rozhodne nemal chýbať.
 

Žuvačky

V práci či doma sa nevyhnete konzumácii rôznych jedál, ktoré môžu byť často aj aromatické. Najlepším riešením sú žuvačky, ktoré zabezpečia svieži dych a vy sa nemusíte báť komunikovať so svojimi kolegami či priateľmi. Žuvačku by sme si mali dať vždy po jedle, prípadne aspoň pred dôležitým stretnutím. Pravidelne si preto zásobujte svoju kabelku týmto sviežim zázrakom. TIP: Ak neobľubujete žuvačky, pokojne môžete siahnuť aj po mentolovom cukríku.
 
 

Vreckovky

Univerzálny pomocník v podobe by nemal chýbať v žiadnej kabelke. Pomôže pri nádche, zašpinených rukách, v prípade sĺz a v mnohých iných prípadoch. Nepodceňujte silu vreckoviek a vložte si ich do kabelky už teraz!
 

Pilník na nechty

„Nemáš náhodou pilník na nechty?“ - každá žena určite pozná situáciu, kedy sa jej v tom najnevhodnejšom okamihu zlomí necht. A veru, nič príjemné to nie je! Nielen, že to môže bolieť, no po celý deň vás trápi nerovný necht, ktorý sa vám o všetko zachytáva. Problém môže veľmi rýchlo a jednoducho vyriešiť pilník na nechty. Je malý, nenápadný a v kabelke vám určite nezaberie veľa miesta.
 

Malá knižka

Hoci sa môže zdať, že knižka až taká dôležitá v kabelke nie je, môže vám často skrátiť dlhé chvíle. Či už čakáte u lekára, na autobus, vlak či na pracovný pohovor, s knižkou v ruke prestanete vnímať pomalé plynutie času. Netvrdíme, že máte v kabelke nosiť hotovú encyklopédiu. Hovoríme o menšej knižke, s menším počtom strán, ktorá sa šikovne zmestí do každej kabelky.
 
 

Lieky

Počas dňa sa vám môže prihodiť čokoľvek – aj nepríjemná situácia, akou je bolesť hlavy alebo menštruačné bolesti. Zákon schválnosti spôsobí, že nikto vo vašom okolí nebude mať práve v tej chvíli pre vás liek. Spoľahnite sa preto len sama na seba a vložte si do kabelky tabletky, ktoré vám v prípade núdze uľavia od bolesti. Možno sa vám to zdá zbytočné, no možno jedného dňa malú pomoc v kabelke oceníte.
 
Pre mužov je nepochopiteľné, koľko vecí môže ukrývať jedna ženská kabelka. No ženy potrebujú byť pripravené na každú situáciu, preto v kabelkách nosíme všetko, čo sa nám jedného dňa môže zísť. A hoci sme vám priniesli  TOP 10 vecí, ktoré by v kabelke nemali chýbať, je ich ešte omnoho viac.
  
Čo ešte nosíte v kabelkách vy? Pochváľte sa nám!
 
 
 
 


 

logo_bepon.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_house.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_tussi.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_omega.jpg
logo_billa.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_4f.jpg
logo_martinus.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_datart.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_manufaktura.jpg