Nedostal si odmeny? U nás dostaneš!


Spotrebiteľská súťaž o ceny v hodnote 4 500 €

Zapoj sa počas adventu do veľkej vianočnej súťaže v Centro Nitra. Nakúp v ktorejkoľvek predajni Centro Nitra (s výnimkou potravín, reštauračných a kaviarenských služieb) v minimálnej hodnote 50 € a si v hre o 90 nákupných poukážok v celkovej hodnote až 4500 €. Stačí predložiť pokladničný blok z nákupu v stánku pri baliacej službe, opečiatkovať získaný kupón v predajni, kde bol nákup uskutočnený a vhodiť kupón do súťažnej urny. Žrebovanie výhercov bude prebiehať 8. decembra, 16. decembra 2019 a 8. januára 2020. 

Pozrieť štatút a pravidlá súťaže.

 

Baliaca služba

Ako odmenu za nákup u nás ti bude k dispozícii počas adventu v dňoch 3.-23.12.2019 baliaca služba, ktorú nájdeš pri hlavnom vianočnom stromčeku Centro Nitra. Stačí predložiť pokladničný blok z nákupu v jednej z predajní Centro Nitra a vianočný darček profesionálne zabalíme úplne zadarmo! 

 

Vianočný detský kútik

Potrebuješ si v pokoji nakúpiť vianočné darčeky? Nechaj deti v stráženom detskom kútiku, kde sa budú môcť pod dohľadom animátorov venovať tvorivým aktivitám. Po predložení pokladničného bloku z nákupu v predajni Centro Nitra môžeš využiť strážený detský kútik po dobu 1 hodiny. Počet detí je limitovaný, v detskom kútiku sa môže nachádzať max. 10 detí. 

Vianočný detský kútik v CENTRO Nitra je pre vás k dispozícii v termínoch 12.12.2019-15.12.2019 a 19.12.2019-22.12.2019 v čase od 15:30 do 18:30.

 

Ak chceš so svojou rodinou stráviť rozprávkové sobotné popoludnie, už 7.12. od 15:00 sa na vás teší aj Mikuláš a ľadové kráľovstvo.

 


 

logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_jysk.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_samdex.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_exisport.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_tussi.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_gallery.jpg
logo_adam.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_pepco.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_delikateso.jpg