Ktoré obchody by ste mali navštíviť s vašimi deťmi?

Dátum pridania: 31. 01. 2017

Byť mamičkou na materskej nie je ľahké. Preto občas padne vhod, ak so svojimi deťmi vyjdete na čerstvý vzduch alebo sa s nimi vyberiete nakupovať. Ktoré obchody by ste s vašimi deťmi rozhodne nemali vynechať?

 

ALLTOYS

Svet hračiek, to je synonymum pre detský raj a splnené priania. V predajni nájdete veľký výber rôznych hračiek – od stavebníc až po spoločenské hry či bábiky. Nechýba ani darčekový tovar, ktorým urobíte radosť nejednému oslávencovi. Vezmite svoje deti do hračkárstva ALLTOYS a garantujeme vám, že detská radosť z ich tváre len tak ľahko nezmizne.

 

Predajňu ALLTOYS nájdete od 15.1. na novom mieste – vedľa Slovenskej sporiteľne. Pri príležitosti otvorenia novej predajne vám prinášame netradičnú LEGO výstavu, ktorá potrvá do konca februára. Sochy vytvorené z lega nájdete rozmiestnené v priestoroch Centro Nitra.

 

MARTINUS

V žiadnom detskom svete nemôžu chýbať rozprávky. Učia deti životným hodnotám, pomáhajú im trénovať pamäť a v neposlednom rade utvárajú fantáziu. Aj napriek rýchlej dobe plnej technológií mnohí rodičia nedajú dopustiť na peknú knihu, z ktorej môžu svojim deťom čítať tie najznámejšie rozprávky. V kníhkupectve Martinus si tú svoju najobľúbenejšiu vyberie každé dieťa! Ak by ste si chceli od čítania aspoň na chvíľu oddýchnuť, prenechajte to iným – napríklad slovenskému verklikárovi a bábkarovi Ivanovi Gontkovi. Už 18. marca čaká všetky deti Rozprávkové čítanie, ktorého súčasťou bude aj divadelné predstavenie.

 

ŠEVT

Ceruzky, farbičky, omaľovánky – aj tieto potreby dotvárajú farebný hravý svet detí. V čase voľna či prázdnin si nejedno dieťa rado kreslí, píše či vymaľováva. Precvičuje si tým motoriku, fantáziu a prejavuje svoju kreativitu. Všetko potrebné pre to, aby vaše deti trávili svoj voľný čas kreatívne, nájdete v papiernictve ŠEVT.

 

SIESTIČKA

Dostali ste chuť na malé osvieženie alebo ste z nákupov celkom vyhladli? Potom určite zájdite do kaviarne Siestička, ktorá sa nachádza v samom srdci Centra! Útulná kaviareň vytvorí vám a vašim deťom pocit pohody a harmónie. A kým sa vy pri kávičke začítate do pútavej knihy, vaše deti sa môžu spokojne hrať v detskom kútiku. V ponuke sú chutné sendviče, ktoré zasýtia, ale aj sladké koláčiky pre maškrtné deti.

 

BRLOH

Spomínate si na éru prvých počítačov, ktoré obsahovali dve hry a aj z tých boli všetci nadšení? Dnes už to dávno neplatí a deti sú na technológie čoraz náročnejšie. Nejedno dieťa si želalo pod vianočný stromček počítačovú hru alebo hru na Playstation či Xbox. Aby ste uspokojili potreby vašich detí, nevynechajte na svojich potulkách predajňu BRLOH, ktorá poteší mnohých hráčov. Nájdu tam totiž všetko, vďaka čomu si doprajú zábavu na niekoľko hodín.

 

PEPCO

Univerzálny obchod, v ktorom nájdete na malom priestore množstvo užitočných vecí. Potreby do domácnosti, potreby pre domácich miláčikov, bytové dekorácie či kozmetika – to všetko si môžete kúpiť za nízke, často až za ľudové ceny. Samozrejmosťou je bohatý sortiment oblečenia, pre rôzne vekové kategórie. Nakupovať v PEPCU sa skutočne oplatí!

 

UNITED COLORS OF BENETTON – KIDS

Špecializovaná predajňa detského oblečenia, ktorá ponúka skutočnú kvalitu pre vaše ratolesti. Na svoje si prídu milovníci kvalitných materiálov, štýlových strihov i trendových farieb. Ak by ste chceli pre vaše deti to najlepšie, stavte na kvalitu a zájdite do predajni UNITED COLORS OF BENETTON KIDS, ktorá je orientovaná na tých najmladších zákazníkov.

  

PLANETA NATUR

Výchova detí so sebou prináša aj starostlivosť o ich zdravie. Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie a výnimkou nie je ani zdravá strava. Ak už dlhšie premýšľate nad tým, že by ste svojim deťom dopriali zdravší život, zájdite do predajne Planeta Natur. Vyškolený personál vám poskytne odborné informácie o jednotlivých produktoch a samozrejmosťou je aj bezplatné poradenstvo.

 
Ak sa už rozhodnete vybrať do Centra s vašimi deťmi a inšpirujete sa našimi tipmi, v prípade menších detí nevynechajte ani detský kútik. Kým si vy oddýchnete po namáhavých nákupoch, deti môžu využiť svoju neutíchajúcu energiu a do sýtosti sa zabaviť s ďalšími deťmi. Čo by ste však rozhodne nemali s deťmi vynechať, sú naše zaujímavé podujatia. Ich kompletný zoznam nájdete TU

 

Máte ďalšie tipy na predajne, ktoré radi navštevujete s vašimi deťmi? Dajte nám vedieť!

 

 


 

logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_samdex.jpg
logo_exisport.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_brloh.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_orange.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_4f.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_panda.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_klenoty-aurum.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_bata.jpg
logo_datart.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_royal-press.jpg