Zatrénujte si s Corgoňmi a prežite popoludnie nabité hokejom!

Dátum pridania: 31. 10. 2019

Myslíte si, že s príchodom chladných jesenných dní už deti nemajú veľa možností na športovanie? V Centro Nitra to ide! Druhý novembrový víkend sme totiž pre deti pripravili športové popoludnie, na ktorom sa budú môcť nielen stretnúť s hokejistami HK Nitra, ale poriadne si s nimi aj zatrénovať. Príďte s vašimi ratolesťami 9. novembra do Centro Nitra a preverte spoločne svoje športové zručnosti.

Zábava čaká veľkých i malých

Centro Nitra dlhodobo podporuje rôzne športy v Nitre, no zároveň dbá aj na športové vyžitie najmenších. Rozhodli sme sa preto tieto dve veci spojiť a v spolupráci s HK Nitra sme pripravili popoludnie s názvom Zatrénuj si s Corgoňmi. Práve tak totiž prezývajú hráčov nitrianskeho hokejového klubu. Kým najmenší sa zabavia na rôznych stanovištiach, rodičia ich môžu v snažení podporovať, stretnúť sa s nitrianskymi hokejistami alebo si ísť v pokoji nakúpiť všetko potrebné.

Disciplíny preveria hokejové zručnosti

Každé dieťa sa počas sobotného popoludnia bude môcť cítiť ako skutočný hokejista. Hráči HK Nitra si totiž pre ne pripravia disciplíny, ktoré preveria ich hokejové zručnosti. A veruže nepôjde o jednoduché úlohy – zahrajú si hokejový trojboj, zastrieľajú si na maxi bránu, k dispozícii tiež bude obľúbená hra airhockey. A keďže hráč musí byť plne pripravený na svoj výkon, nebude chýbať ani skutočná hokejová rozcvička.

Mentormi budú nitrianski hokejisti

Trénermi detí a zároveň mentormi jednotlivých stanovíšť budú nitrianski hokejisti. Tí budú dohliadať na výkony detí, spoločne sa s nimi zabavia a pochvália ich za úspešné absolvovanie úlohy. Deti i dospelí sa tak budú môcť stretnúť so svojimi hokejovými vzormi – to však nie je všetko! Nebude chýbať ani obľúbený hokejový maskot Corgi, ktorý sa postará o poriadnu dávku zábavy.

Súťaž o lístky na domáci zápas

Okrem športových disciplín čaká na deti aj súťaž v kreslení, v ktorej môžu získať 2 lístky na domáci hokejový zápas, či už pre seba, alebo pre svojich rodičov. Stačí, ak deti počas akcie nakreslia obrázok s tematikou nitrianskeho hokeja a odovzdajú ho organizátorovi.

Všetky odovzdané kresby budú nasledujúci pracovný deň anonymne uverejnené na Facebook stránke Centro Nitra, kde bude prebiehať hlasovanie o najkrajší obrázok. Hlasovať bude možné po dobu 14 dní. Kresba, ktorá získa najväčší počet reakcií "Páči sa mi to", bude odmenená 2 lístkami na domáci zápas HK Nitra, a to do rúk autora, alebo jeho zákonného zástupcu. Pravidlá súťaže nájdete TU. Okrem lístkov na domáci zápas budú môcť deti svojou účasťou na športovom popoludní súťažiť aj o atraktívne ceny.

Príďte v sobotu 9. novembra popoludní do Centro Nitra, doprajte vašim ratolestiam skvelý hokejový zážitok a nezmeškajte jedinečnú možnosť osobne sa stretnúť s hokejistami HK Nitra.

Tešíme sa na vás!

 

 


 

logo_lara-bags.jpg
logo_datart.jpg
logo_ccc.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_martinus.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_billa.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_steffel.jpg
logo_pepco.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_panda.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_adam.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_anipet.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_gallery.jpg