Jesenné potulky v Centro Nitra: Na svoje si príde celá rodina

Dátum pridania: 24. 10. 2019

Hoci nás tohtoročný október obdarúval slnečnými dňami, zdá sa, že november sa už pomaly, ale isto hlási o slovo. Ak hľadáte príjemné miesto, kam môžete zájsť so svojou rodinou či známymi na kávu alebo chutný zákusok, napríklad v sychravom počasí, Centro Nitra je pre vás tou správnou voľbou. Vďaka svojej rozľahlosti ponúka niekoľko možností na trávenie voľného času úplne každému.

COFFEESHOP COMPANY

Coffeeshop Company vás privíta hneď v úvode, pri hlavnom vstupe do nákupného centra. Je vyhľadávanou kaviarňou mnohých ľudí, ktorí si potrebujú vychutnať chvíľku so svojimi priateľmi, rodinou alebo známymi. Dopriať si môžete kávičku, čaj alebo limonádu a k tomu chutný koláč či sendvič – z bohatej ponuky si vyberie každý. Coffeeshop je obľúbený aj u rodín s deťmi – k dispozícii je totiž detský kútik so šmykľavkou. Kaviareň sa nachádza v otvorenom prostredí, preto máte pocit, že ste uprostred všetkého diania v Centre.

SIESTIČKA

Siestička je kaviareň nachádzajúca sa v priamom srdci Centra. Na rozdiel od Coffeeshopu, ktorý je vsadený do priestoru, ide o uzatvorenú kaviareň, v ktorej nájdete pokoj a pohodu. Ide o vyhľadávané miesto pre obchodné stretnutia, ale i pre priateľské stretnutia so známymi. Príjemný interiér, dotvorený živým zeleným machom na stenách a dobovým pianom zabezpečí, že sa budete v Siestičke cítiť mimoriadne dobre. Personál vám ochotne poradí s výberom kávy, limonády, piva, chutného dezertu i hlavného jedla.

MUSIC A CAFE

Ako už samotný názov napovedá, ide o hudobnú kaviareň, ktorá okrem zážitku z príjemného posedenia pravidelne ponúka svojim návštevníkom aj hudobné večery. Vystúpili tu napríklad kapely Medial Banana, Smola a hrušky, spevák Robo Opatovský, speváčky Andrea Zimányová, Katarzia a mnohí ďalší. Obľúbeným miestom návštevníkov kaviarne Music a Cafe je letná terasa, ktorá poskytuje dostatok priestoru aj pre letné koncerty na terase. Počas tohto leta sa ich tu odohralo dovedna deväť a tešili sa veľkej účasti všetkých milovníkov hudby. 

Reštaurácia TANTAL

Reštaurácia Tantal je obľúbeným miestom ľudí, ktorí vyhľadávajú dobré jedlo a zároveň aj pokojné miesto na stretnutie. Interiér talianskej reštaurácie je priestranný a útulne zariadený. Ak si potrpíte na kvalitné jedlo, ste na správnej adrese. Chutné jedlá pripravujú skúsení kuchári len z prvotriednych surovín a od overených výrobcov. Ak teda hľadáte spojenie kvality a cenovej dostupnosti, reštaurácia Tantal bude pre vás určite tou správnou voľbou.

Detský kútik

V Centro Nitra nie je núdza ani o aktivity pre deti. Priestoru pri zadnom výťahu dominuje detský kútik, ktorý prešiel začiatkom roka kompletnou rekonštrukciou. Pribudli nové hracie elementy a zvýšila sa tiež bezpečnosť detí i rodičov. Detský kútik sa denne teší mimoriadnej obľube u najmenších návštevníkov Centro Nitra. Ak preto chcete svojim ratolestiam dopriať chvíľu detského šantenia, určite popri nákupoch neobíďte detský kútik.

Výstava obrazov

Aj vy máte občas dni, kedy potrebujete rozveseliť a vidieť niečo pozitívne? Radosť do života dokážu vniesť aj obrazy, ktoré každý mesiac vystavujeme v Centro Nitra. Popri nákupoch tak máte možnosť pristaviť sa pri profesionálnych maľbách od rôznych talentovaných autorov, z ktorých ide nesmierny pokoj a inšpirácia. Nezabudnite sa preto pristaviť v centrálnej časti nákupného centra – do konca októbra si môžete prezrieť výstavu s názvom Anjeli od autorky Evy Lehoťákovej. 

 

Prajeme vám tú najkrajšiu jeseň v Centro Nitra!

 


 

logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_omega.jpg
logo_orange.jpg
logo_robel.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_orion.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_brloh.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_adam.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_subway.jpg
logo_reserved.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_4f.jpg
logo_bata.jpg
logo_steffel.jpg
logo_locoburger.jpg