JESENNÉ TRENDY: Kúsky, ktoré patria do vášho šatníka

Dátum pridania: 29. 09. 2019

Slnečné dni striedajú tie sychravé a ortuť na teplomeri sa čoraz viac vzdaľuje od príjemných hodnôt, na aké sme boli počas leta zvyknutí. Ignorovať jeseň sa neoplatí, práve naopak – poradíme vám, čo by ste mali zahrnúť do vášho šatníka tak, aby ste sa nielen zahriali, ale zároveň boli aj trendy. Viete, ktoré kúsky sú túto jeseň absolútnym must-have?

 

Pletené svetre

Už naše babičky poznali čaro hrubých pletených svetrov, ktoré počas jesenného i zimného obdobia skvele zahriali. Tento trend sa vracia a určite je dôvodom na radosť – nestáva sa totiž často, že by módne vychytávky boli také praktické a mysleli aj na zahriatie organizmu počas chladných dní. Jeseň tak bude patriť pleteným svetrom, a to v akejkoľvek forme. Či už stavíte na klasický sveter do pol pása, alebo zvolíte jeho predĺženú verziu vo forme kardiganu, môžete si byť istá, že budete vyzerať šik. Ich ďalším veľkým plusom je, že si nemusíte lámať hlavu s tým, čo k ním zladíte. Hodia sa totiž ku všetkému.

 

Sako

Hoci v minulosti bolo sako spájané prevažne s mužským pohlavím, dnes ho s obľubou nosia mnohé ženy. Ide totiž o mimoriadne variabilný kúsok, ktorý môžete nosiť s džínsami, sukňou, šatami alebo elegantnými nohavicami. Je plne prispôsobiteľný a v akejkoľvek kombinácii vyzerá skvele. Sako sa tak stáva ďalším vďačným jesenným trendom – každá dáma by mala mať vo svojom šatníku minimálne jedno sako. Ak patríte k tým, ktoré saká priveľmi neobľubujú, skúste to! Túto jeseň hrajú prím najmä kockované vzory, ak je to na vás ale príliš odvážne, zvoľte jednofarebné sako v zemitých odtieňoch. Stane sa dominantným prvkom vášho outfitu, a tak ho stačí doladiť napríklad džínsami a jednofarebnou blúzkou.

 

Veľké kabelky

Zabudnite na malé kabelky, do ktorých ste s námahou vmestili peňaženku, mobil a kľúče. Tohtoročná jeseň nahráva do karát dámam, ktoré obľubujú veľké a priestranné kabelky. Opäť tu tak máme ďalší praktický trend – vmestíte do nich totiž všetko, čo potrebujete mať počas dňa k dispozícii, nehovoriac o tom, že sa s nimi môžete pokojne vybrať aj na menší nákup. Či už ju nosíte zavesenú na ramene, krížom cez plece alebo ju držíte v ruke, podstatné je, aby bola dostatočne veľká pre všetko, čo so sebou denne nosíte.

 

Pančuchy

Spomínate si na to, keď ste ako dieťa neznášali nosiť v zime pančuchy? Z nežiaduceho kúsku oblečenia, ktorý v zime síce zahrial, no medzi deťmi bol často vnímaný ako zahanbujúci, sa z roka na rok stáva čoraz väčší trend. A inak tomu nebude ani túto jeseň. Na výber máte z tenších i hrubších, jednofarebných i vzorovaných. Stačí si už len vybrať a doladiť nimi celkový outfit. Vyberiete si výrazné šaty a jednoduchšie pančuchy, alebo naopak – jednoduché šaty a výrazné vzorované pančuchy?

 

Členková obuv

Trendy tohtoročnej jesene sa netýkajú len oblečenia, ale aj obuvi. Prím budú hrať opäť obľúbené členkové topánky, ktoré sa držia na výslní už nejednu sezónu. Sú štýlové, pohodlné a v chladných dňoch príjemne zahrejú. Zabudnite však na klasické farby ako sú čierna, hnedá alebo béžová. Ak ste odvážna, vyskúšajte bielu farbu alebo leopardí vzor. Pamätajte však, že ak zvolíte výrazné topánky, doladiť by ste k nim mali už len jednoduchý a jednofarebný styling.

 

Bohatý výber jesenného oblečenia a obuvi nájdete v predajniach Centro Nitra. 

Prajeme vám príjemné nákupy! 

 


 

logo_vub-a-s.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_triola.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_subway.jpg
logo_gallery.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_kika.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_bepon.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_jysk.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_exisport.jpg
logo_tussi.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_brloh.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_datart.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_anipet.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_panda.jpg
logo_scan-quilt.jpg