BLACK FRIDAY: Extra zľavy aj v Centre!

Štvrtý novembrový piatok je sviatkom všetkých nákupných maniakov. BLACK FRIDAY útočí v plnej svojej sile a prináša tie najväčšie zľavy roku 2016!


Štvrtý novembrový piatok je sviatkom všetkých nákupných maniakov. BLACK FRIDAY útočí v plnej svojej sile a prináša tie najväčšie zľavy roku 2016!
 

Odkiaľ "Čierny piatok" pochádza?

Akcia bombastických zliav sa po prvýkrát objavila v 60. rokoch minulého storočia v USA, kedy sa tešila obrovskej popularite. Tradícia pretrváva dodnes a pripadla na štvrtý piatok v novembri. Práve v tento deň môžu ľudia nakúpiť množstvo atraktívnych vecí za polovičné alebo štvrtinové ceny. Obchody sú otvorené od skorého rána do noci, ľudia šalejú a často aj stanujú pred predajňami, aby boli ráno medzi prvými, ktorí si môžu vyberať zo zlacneného sortimentu.
 
Prečo sa tento deň nazýva „čierny piatok“? Toto spojenie vymysleli muži zákona, ktorí sa museli popasovať s udržiavaním poriadku v preplnených nákupných centrách, s kolapsom dopravy a výtržnosťami v uliciach. Tento deň bol pre nich doslova postrachom, preto ho nazvali „čiernym“.
 
 
O tom, že Black Friday dokáže rozpútať hotové šialenstvo svedčia aj zábery na dlhé rady pred obchodmi či bitky ľudí o posledný tovar. Pre Američanov je to doslova sviatok a na túto udalosť si šetria peniaze niekoľko mesiacov. Priemerný Američan totiž minie najviac peňazí práve počas tohto dňa. V roku 2014 sa do akcie zapojilo až 180 miliónov Američanov, ktorí minuli až 51 miliónov dolárov. Deň po Vďakyvzdaní je podľa mnohých najlepším dňom v roku urobiť poriadny nákup.
 

Šanca na nákup vianočných darčekov 

Na Slovensku také šialenstvo zo zliav nepanuje, no blížiace sa Vianoce priam lákajú k nákupu výhodných vianočných darčekov. Mnohé veľké predajne ponúkajú svojim zákazníkom tovar za zlomkovú cenu a v ponuke sa často objaví aj sortiment, ktorý nie je bežne dostupný. Kým v USA sa počas Čierneho piatku rozpútava hotové šialenstvo v kamenných predajniach, na Slovensku sa ľudia orientujú najmä na výhodné nákupy z internetových e-shopov. Nemusia sa tlačiť v preplnených obchodoch, ale z pohodlia domova si zadovážia presne to, čo potrebujú. Navyše za skvelú cenu.
Na množstvo ľudí v obchodoch, ktorí zháňajú darčeky, sa však musíte pripraviť v nasledujúcich dňoch. Black Friday sa totiž považuje za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky.
 
Aj v Centre si môžete naplno vychutnať Black Friday a nakúpiť tak vianočné darčeky za extra výhodné ceny: 

 

RESERVED - zľavy na vybraný sortiment
 
CROPP -25 EUR na vybrané modely
HOUSE - zľava 30% na vybraný sortiment
CAMAIEU - zľava 25% na všetko
CAMP DAVID - zľavy od 30% na všetko
MEDICINE - zľavy 20% na celý sortiment
BAŤA - zľava 20% na topánky a kabelky čiernej farby
 
DATART - počas celého týždňa zľavy až do 65%
JYSK - nákupy so zľavou až 70%
SPORTISIMO - všetky zľavy nájdete v letáku na http://goo.gl/rGkm2b
PROGAMINGSHOP - extra zľavy na PS4, XBOX ONE v limitovanom počte kusov a ďalšie zľavy
BRLOH - zľavy na PS4 a XBOX ONE
FASHIONPOINT - zľavy do výšky 50%


 

logo_sportisimo.jpg
logo_orion.jpg
logo_pepco.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_brloh.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_datart.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_reserved.jpg
logo_bepon.jpg
logo_bata.jpg
logo_jysk.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_orange.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_4f.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_omega.jpg
logo_robel.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_steffel.jpg
logo_martinus.jpg
logo_iron-horse.jpg