Letné koncerty pokračujú aj v auguste. Tešiť sa môžete na talentovaných hudobníkov!

Dátum pridania: 26. 07. 2019

Dva letné prázdninové mesiace patria v Centro Nitra už tradične letným koncertom na terase Music a Cafe. Okrem nákupov a služieb chceme totiž našim zákazníkom prinášať niečo inšpiratívne, zaujímavé, čo je akousi pridanou hodnotou oproti bežnému dňu v nákupnom centre. A čo môže byť lepšie, ako vychutnať si príjemný letný večer v spoločnosti priateľov a dobre hudby?

Koncerty odštartovali v júli

Druhý letný mesiac sa chýli ku koncu a my máme za sebou úspešné štyri letné koncerty. Ich sériu odštartovala talentovaná Dany M, ktorá spieva od ôsmich rokov a za sebou má pôsobenie v rôznych kapelách. Štafetu po nej prebrala Jana Krištof Lehotská, ktorá v tomto roku vydala svoje debutové CD a spoločne so svojou kapelou vytvorila návštevníkom Centro Nitra a Music a Cafe skutočne vynikajúcu atmosféru. S mimoriadnym úspechom sa stretlo vystúpenie Dominiky Titkovej & Friends. Tá si opäť získala srdcia Nitranov a svojím skvelým spevom energických hitov dostala do varu celé publikum. Štvoricu uzatvorila kapela WALK ON, ktorá sa rovnako tešila plnej terase a návštevníkov odmenila výbornou hudbou.

V auguste sa môžete tešiť na päť koncertov

S letnými koncertami rozhodne nekončíme, počas augusta sa môžete tešiť až na päť vystúpení. Ponuka je pestrá, stavili sme sa rôzne zoskupenia a žánre, preto veríme, že si na svoje príde skutočne každý. Na koho sa môžete v rámci letných koncertov na terase tešiť?

1.8. ALALYA Poézia v hudbe

Nitriansku kapelu Alalya snáď ani netreba predstavovať. V Music a Cafe vystúpila už niekoľkokrát a vždy sa tešila početnému publiku. Inak to nebude ani tentokrát – neprepásnite jedinečnú príležitosť vypočuť si známe piesne tejto kapely, pri ktorých vám budú drinky chutiť ešte mnoho lepšie.

8.8. Accoustic Session 3

Počas druhého augustového koncertu na letnej terase vás svojím talentom potešia Tibor Seidl, Tony Marco, Andy Behúl, Martin Kukučka, Maťa Uhrínová a hostia. Zahrajú autorské piesne z albumu Skladačka, ale i cover verzie známych či menej známych piesni. Pôjde o pravý letný Jam(kon)cert.

15.8. Tomáš Dúcky, Peter Slamečka, Michal Cabala opäť v NOHAVICA CH

Vynikajúci hudobníci Tomáš Dúcky, Peter Slamečka a Michal Cabala pre vás pripravia koncert nestarnúcich piesní Jaromíra Nohavicu, ktoré zabezpečia komornú, no to výnimočnejšiu atmosféru na terase Music a Cafe Nitra.

22.8. Hudobný večer s JANA A JA – lyrics pop

V rámci predposledného koncertu sa predstaví Jana Krčmárová, hudobníčka, ktorá svoj spev sama doprevádza klavírom. Ide o umelkyňu s vycibreným citom pre poéziu a kompozíciu. Jej prednosťou je prirodzený prednes vlastných autorských skladieb v slovenčine. Vystupuje aj v rámci multižánrových a literárnych podujatí.

29.8. E.G.O. Group   

Posledný koncert bude patriť legendám – E.G.O. Group je zoskupenie nitrianskych jazzových legiend, ktoré svojou nevyčerpateľnou energiou, muzikálnosťou a charakterom dokazujú mladým, ako krásne sa dá s jazzom dozrieť. Nenechajte si to ujsť a ukúste krásu jazzu na vlastných ušiach.

 

Koncerty začínajú vždy o 20:00. Rezervácie je možné prijímať na tel.č. 0910 900 899.
 Tešíme sa na vás!


 

logo_fortuna.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_exisport.jpg
logo_favab.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_subway.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_orion.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_billa.jpg
logo_bepon.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_panda.jpg
logo_steffel.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_brloh.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_jysk.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_robel.jpg
logo_orange.jpg