Kam v Nitre na dobrú pizzu?

Pizza, hoci nie je práve tradičným slovenským jedlom, je obľúbeným pokrmom množstva Slovákov. To platí aj o študentoch. Lepšie povedané, to platí najmä o študentoch. Pizza je relatívne lacná a navyše aj dobre chutí. Kam sa oplatí ísť v Nitre na pizzu?

 

 


Pizza, hoci nie je práve tradičným slovenským jedlom, je obľúbeným pokrmom množstva Slovákov. To platí aj o študentoch. Lepšie povedané, to platí najmä o študentoch. Pizza je relatívne lacná a navyše aj dobre chutí. Kam sa oplatí ísť v Nitre na pizzu?

 

Reštaurácia a pizzeria Tantal je ideálnym miestom pre študentov najmä preto, že sa nachádza v Centre Nitra, ktoré je v tesnej blízkosti oboch vysokých škôl – UKF aj SPU. Vzdialenosť z internátov oboch univerzít sa rovná len jemne rozfúkaným vlasom v známom to večne prítomnom nitrianskom vetre. Prečo by si mali študenti zvoliť práve reštauráciu Tantal a nie chaos ich internátnej chyžky?

1. Príde mama

Zdá sa to ako banálny dôvod na opustenie pohodlia a organizovaného chaosu vašej chyžky. Naozaj však chcete, aby mama videla tie chumáče prachu, čo sa vám gúľajú po izbe ako pripomienky toho, že vychovala neporiadne a lenivé dieťa? Asi nie. Vezmite ju radšej na pizzu do Tantalu a internát jej ukážte iba zvonka.

2. Konečne povedala áno a idete na to vysnené rande

Či ide o spolužiačku, ktorej srdce dobýjate už tri roky, alebo slečnu, ktorú ste stretli v utorok v noci na Mostnej, každá si od vás zaslúži, aby ste ju zobrali na príjemné miesto s dobrým jedlom.

 Keďže ste na tej Mostnej minuli viac, ako ste predpokladali, pravdepodobne si nemôžete dovoliť nič pridrahé. A deliť sa s ňou o účet? Len to nie. Zoberte ju na pizzu do Centra Nitra, uvidíte, že bude spokojná a možno povie áno aj na ďalšie stretnutie.

3. Kamarátka má narodeniny a pred párty sa predsa treba dobre najesť

Vaša kamarátka/spolužiačka má narodeniny a ešte predtým, ako začnete rušiť nočný pokoj na internáte, by sa zišlo dobre najesť. Kam sa vybrať, aby ste to mali blízko, vaše študentské peňaženky to zvládli a možno by ste mohli rovno nakúpiť aj nejaké to „občerstvenie“ na večer? Odpoveď poznáte. Je ňou Centro Nitra a reštaurácia Tantal, ktorá bola dokonca zákazníkmi a návštevníkmi restauracie.sme.sk vyhlásená za reštauráciu roka v Nitrianskom kraji. Veď presvedčte sa sami.

 

Do reštaurácie Tantal sa môžete vybrať kedykoľvek. Medzi prednáškami, v deň voľna, ak vás ako nedeľný internátny obed už naozaj nebavia tie špagety... Chutnú pizzu tu nájdete vždy. Otvorené majú od 10:00 do 21:00. 


 

logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_omega.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_favab.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_martinus.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_steffel.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_kika.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_subway.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_klenoty-aurum.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_tussi.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_adam.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_tescoma.jpg