Centro Nitra pripravilo pre najmenších vysnívaný Deň detí!

Centro Nitra nezabúda na najmenších, preto pre nich pripravilo rozprávkovú oslavu Dňa detí, ktorá bude plná pesničiek, atrakcií a súťaží.


Máj sa nám blíži k svojmu záveru a predo dvermi je deň, ktorého sa mnohé deti nevedia dočkať – Medzinárodný deň detí. Ani Centro Nitra nezabúda na najmenších, preto pre nich pripravilo rozprávkovú oslavu Dňa detí, ktorá bude plná pesničiek, atrakcií a súťaží. Na čo sa môžete v prvý júnový deň tešiť?

Sníček Hugo

Sníček Hugo je obľúbenou postavičkou z rovnomennej relácie na TV RIK a TV JOJ. Hugo deťom splní čokoľvek, čo si vysnívajú! Sám je ale ešte neposedné dieťa a chce sa zabávať. Často sa však nevie správať, a tak ho deti prostredníctvom veselých pesničiek učia, čo je slušné a čo, naopak, nie. Sníček Hugo vytvorí deťom nezabudnuteľnú oslavu Dňa detí, ktorú si deti uchovajú v spomienkach ešte dlhé roky.

 

Mici a Mňau

Sesterské duo Mici a Mňau tvorí dramaticko-vzdelávacie pásma, ktoré zabávajú všetky deti od 1 roka. Hovorené slovo dopĺňajú vlastnými piesňami, napríklad z CD Sestričky, ale aj riekankami či rôznymi ponaučeniami. Mici a Mňau počas predstavenia plne interagujú s deťmi, prihovárajú sa im a otvárajú detské témy. Vystúpenie bude plné poučných a veselých pesničiek, ktoré si deti budú môcť spoločne s Mici a Mňau aj zaspievať.

 

Hýbanka Danka

Hýbanka je profesionálna zabávačka, ktorá pohybom vytvorí skvelú atmosféru a zabaví celé rodiny. Predvedie zábavný program plný tanca, počas ktorého rozhýbete s najmenšími celé telo, naučí vás nové zábavné štýly a jednoduché choreografie. Celý program je popretkávaný rôznymi súťažami a hrami.

 

Kirigami – Papierové kráľovstvo

Viete, čo je kirigami? Ide o umenie, ktoré zahŕňa strihanie a ohýbanie papiera. Dokazuje, že len s pomocou nožničiek je možné vykúzliť neobyčajné a fascinujúce tvary. Ide o obdobu origami, no kým origami je založené na skladaní papiera rôznymi spôsobmi, kirigami je práca s papierom formou vystrihovania a ohýbania. Program vedie Karol Krčmár, najväčší papierológ na celom šírom svete! Je autorom knihy Kirigami – Papierové kráľovstvo, v ktorej deťom prináša originálne výtvory formou pracovných návodov i rozprávkových príbehov. Na oslave Dňa detí priblíži deťom krásu papiera a ukáže im možnosti, čo všetko je možné vytvoriť z kusu papiera s použitím nožničiek a kreativity.

 

Sprievodný program

Okrem hlavného programu sme pre deti a ich rodičov pripravili aj sprievodné aktivity, ktoré dozaista potešia každú veselú detskú dušu. Nebude chýbať modelovanie balónov – šikovná modelárka deťom predvedie, ako možno z balóna vykúzliť kvetinky, zvieratká a ďalšie zaujímavé veci. Deti sa tiež budú môcť dosýta vyblázniť na nafukovacom hrade. No a čo by to bolo za Deň detí bez poriadne zábavnej spomienky? Pristavená bude aj zábavná fotobúdka PhotoCube, v ktorej si môžete vytvoriť fotografie v rôznych bláznivých pózach. K dispozícii budú aj originálne rekvizity, aby ste si mohli vytvoriť krásnu pamiatku vo forme skutočnej fotografie.

 

Tešíme sa na vás! 

 


 

logo_soaphoria.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_datart.jpg
logo_favab.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_exisport.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_reserved.jpg
logo_bata.jpg
logo_talianka.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_pepco.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_robel.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_kika.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_orange.jpg