Stylista Victor Varg radí mladým: Ako vyniknúť v dave študentov?

Dátum pridania: 26. 10. 2016
Októbrové Nákupobranie sa s poslednými dňami v tomto mesiaci chýli ku koncu. Celou nákupnou kampaňou vás sprevádzal talentovaný módny stylista Victor Varg, ktorý vám každý týždeň prinášal rady, ako oživiť svoj šatník a inšpirovať sa rôznymi formami outfitov priamo z predajní v Centre. 
V predchádzajúcom článku sme sa venovali téme jeseň. Dodali sme vám návod, ako oživiť svoj šatník sviežimi kúskami a ako zahnať jesennú melanchóliu. Táto téma nám však ponúka viac. V dnešnej, poslednej, časti módneho seriálu Vám predstavíme outfitové inšpirácie, ktoré sa dokonale hodia na jesennú nudu v škole. 
 
Sedieť niekoľko hodín v škole dokáže človeka poriadne unaviť. Cely deň ste zavretí v jednej budove, von stíhate chodiť len cez prestávku a domov chodíte bez nálady. Prečo si teda tieto dni trochu nespríjemniť? Dobre sa obliecť predsa poteší každého. 
Outfit: United Colours of Bennetton
Tmavomodrá a zelená sú farby, ktoré lahodia oku už z diaľky. Sukňa zo zvýšeným pásom krásne zvýrazní postavu. Zelený sveter pôsobí mladistvo a pekne dotvára celkový outfit.
Outfit: Reserved

Trochu rocku nie je nikdy na škodu. Presne takto by sme mohli charakterizovať tento outfit. Metalické farby si získavajú svojich priaznivcov všade vo svete, tak prečo ich nezapojiť aj u nás. Strieborný top v kombinácii s čiernou bundou vytvára dobrý kontrast medzi jemným a zároveň odvážnym. Celkový outfit dotvárajú roztrhané jeansy, ktoré sú už len akousi čerešničkou na torte. 

Outfit: Medicine

S posledným outfitom sa ponárame do farby tohtoročnej jesene. Babie leto nám ukázalo, že zimné kabáty nejaký ten čas ešte necháme v skrini. Bordovú sukňu nad kolená, doplnenú pestrofarebným šálom, možno kombinovať s jednoduchou čiernou kabelkou. V prípade, že vám bude chladno, šál jednoducho prevesíte cez ramená a razom sa z neho stane trendy záchrana. 

 

Pevne veríme, že sme vám priniesli dostatočnú inšpiráciu na to, aby ste sa vzdali myšlienky, že študenti sú len sivé myšky s knihou v ruke. Študentský look navyše môže byť trendy aj vo vyššom veku. Budeme radi, ak si s našimi radami vytvoríte krajšie a veselšie jesenné dni!

 

Styling: Victor Varg - www.instagram.com/mr.victorvarg

Text : Adam Kolber - www.instagram.com/kolbinko

Foto: Sára Tomašková - www.instagram.com/saratomaskova

v spolupráci s 
 
Nenechajte si ujsť vyvrcholenie nákupnej kampane Nákupobranie - Dámsku jazdu!
Pre všetky dámy sme pripravili nezabudnuteľný deň plný zdravia a krásy. Vezmite svoje mamy, sestry, dcéry, kolegyne alebo kamarátky a príďte sa bezplatne upraviť, nalíčiť a získať cenné rady v oblasti zdravia a krásy. Príjemnú atmosféru navyše dotvorí módna prehliadka a miláčik žien, spevák Itcho Pčelár. Viac informácií získate TU. 
 


 

logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_ccc.jpg
logo_robel.jpg
logo_jysk.jpg
logo_brloh.jpg
logo_sevt.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_steffel.jpg
logo_billa.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_pepco.jpg
logo_triola.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_panda.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_orion.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_obecne-siete.jpg