Rodičia, Centro Nitra je tu aj pre vaše deti. Sme totiž kids friendly!

Dátum pridania: 30. 04. 2019

Centro Nitra sa už od svojho vzniku snaží, aby nebolo vnímané ako priestor, v ktorom sa ľudia len ženú za nákupmi. Snaží sa vytvoriť príjemné prostredie, ktoré svojím návštevníkom ponúka nielen nákupné možnosti, ale aj možnosti trávenia voľného času pre jednotlivcov i celé rodiny. Aj rodiny s menšími deťmi totiž nájdu v Centre presne to, čo potrebujú.

 

OBCHODY

Oblečenie

Hoci sa môže na prvý pohľad zdať, že obchody v nákupnom centre sú orientované prevažne na dospelého zákazníka, nie je tomu tak. I u nás nájdete špecializované predajne, v ktorých nakúpite originálne kúsky pre vašich najmenších. Jednou z nich je predajňa United Colors of Beneton, v ktorej nájdete štýlové oblečenie pre rôzne vekové kategórie. Ide o odevnú značku so sídlom v Taliansku, preto ak si potrpíte na kvalitné detské oblečenie, v tejto predajni ho zaručene nájdete.  

Mnohí rodičia nedajú dopustiť ani na predajňu PEPCO, a to najmä vďaka jej prijateľným cenám oblečenia, hračiek i rôznych bytových doplnkov. Nájdete tu pestré kolekcie oblečenia pre deti v každom veku. Ponuka oblečenia sa navyše pravidelne mení, a tak sa o nej mnohí dozvedajú najmä z aktuálneho akciového letáku PEPCO. Srdcia detí si táto predajňa získala príjemným a komfortným oblečením a rodičov zasa výhodnými cenami.

Kvalitné detské oblečenie nájdete aj v predajni RESERVED. Značka svojím sortimentom ukazuje, že detské oblečenie nemusí byť fádne. Práve naopak, ponúka moderný design inšpirovaný svetovými trendami. Nájdete tu jednoduché a klasické línie, aj originálne vzory. Ak hľadáte trendové oblečenie pre vašich najmenších, neobíďte túto predajňu.

Hračky

Má vaše dieťa sviatok, alebo by ste ho chceli len tak potešiť novou hračkou? Potom by vaše kroky mali smerovať do predajne ALLTOYS. Pre mnohé deti je táto predajňa synonymom sveta snov a splnených prianí. Nájdete tu bohatý sortiment pre všetky vekové kategórie – rôzne druhy hračiek, stavebnice, spoločenské hry, modely, kočíky, postieľky, ohrádky, stoličky, detský textil i darčekový tovar. Legenda hovorí, že mnohí rodičia neodolajú a aj oni sa prostredníctvom hračiek vrátia aspoň na chvíľu do detského sveta plného hier.

PRIESTOR

Prebaľovací kútik

Záleží nám na tom, aby mali rodičia najmenších detí u nás zabezpečený maximálny komfort počas nákupov i trávenia ich voľného času. Aj preto sme v závere roka 2018 nanovo vybudovali prebaľovací kútik, ktorý mamičkám i oteckom poskytuje intimitu pri prebaľovaní dieťatka. Kútik je priestranný, vybavený prebaľovacím pultíkom, kreslom pre pohodlné usadenie sa, napríklad pri kojení, a WC zariadením, ktoré sa nachádza priamo v miestnosti, a tak nedochádza ku strate kontaktu dieťaťa s rodičom. Veríme, že aj vďaka tomuto baby-friendly kroku si mnoho rodičov s bábätkami užije ešte komfortnejší pobyt v Centro Nitra.

Detský kútik

Krátko po vybudovaní prebaľovacieho kútika sme vypočuli prosby mnohých rodičov, volajúcich po renovácii detského kútika, ktorý patrí k najvyhľadávanejším miestam v Centro Nitra. V januári tohto roka sa nám podarilo úspešne obnoviť detský kútik.  Zmenou prešli mantinely, nové hracie plochy, veľká šmykľavka, a to všetko v pestrom a hravom dizajne pripomínajúcom prírodu, ktorý podnieti najmenších k hre a rozvíjaniu fantázie. Sme veľmi radi, že je nový detský kútik aj naďalej obľúbeným miestom pre všetky deti v Centre.

Priestor pre hranie detí ponúka aj kútik pri kaviarni Coffeeshop Company, priamo pri vstupe do Centra z Tr. Andreja Hlinku. Výhodou tohto kútika je, že si rodičia môžu v pokoji pochutiť na chutnej káve či koláčiku, zatiaľ čo dieťa sa hrá a rodičom je stále na očiach.  

PODUJATIA

Počas celého roka sa snažíme pripravovať tie najrôznejšie podujatia pre rodiny s deťmi. Máme za sebou množstvo tvorivých dielní pre najmenších, detské divadielka i športové dni. Deti si prišli na svoje aj na oslave 13. narodenín Centro Nitra – pripravené boli rôzne súťaže, maľovanie na tvár i aktivity s animátormi. Najbližšie nás čaká veľkolepá oslava Medzinárodného dňa detí, ktorou zároveň spoločne privítame leto.

 

Robíme všetko pre to, aby sa u nás rodičia s deťmi cítili čo najpríjemnejšie. Veríme, že sa nám to bude dariť aj v budúcnosti. Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

 


 

logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_samdex.jpg
logo_panda.jpg
logo_sevt.jpg
logo_tussi.jpg
logo_jysk.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_steffel.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_4f.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_anipet.jpg
logo_talianka.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_kika.jpg
logo_billa.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_favab.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_scan-quilt.jpg