Stylista Victor Varg radí: Ako na office style?

Dátum pridania: 12. 10. 2016
V predchádzajúcom blogu sme vám predstavili mladého a úspešného módneho stylistu Viktora Vargu, ktorý pracuje pod umeleckým menom Victor Varg. Ten sa stal mentorom októbrovej kampane Centro Nitra s názvom Nákupobranie. A pretože sa počas celého mesiaca zameriavame na módu, môžete sa tešiť na pravidelné rady od módneho stylistu. V prvom blogu vám priblížime pojem "office style".
 
Pojem home office sa v súčasnosti dostáva do popredia čoraz viac. Nielen kvôli flexibilite času a domácej pohode, ale aj kvôli nenútenému dress codu. Karl Lagerfeld sa v minulosti vyjadril, že tepláky sú absolútnym módnym zlyhaním, mnohí však po nich siahajú do dnes. Domáca pohoda je jednoducho nad všetky zaužívane štandardy. Keď sa už predsa len rozhodnete vymeniť svoj home office za ten skutočný office, máme pre vás pár tipov. 
 
Ľudia sa v oblekoch necítia samými sebou a pripadajú si starší. Samozrejme, česť výnimkám. Pôsobiť trendy a zároveň formálne nie je pri správnom výbere a kombinácii vôbec ťažké. Hranice striktného office dress codu sa dávno posunuli a kráčajú ruka v ruke s aktuálnymi trendami. Kto povedal, že po práci si nemôžete rovno vybehnúť s priateľmi von? 
 

                    Outfit: Pietro Filipi
Tmavo žltá koženková bunda v kombinácii so zemitými šatami skvele odzrkadľuje trend dnešnej uponáhľanej doby. Pri kombinovaní štýlov, v tomto prípade office style s trochou dávky ležérnosti, ušetríte drahocenný čas. Vaša cesta môže večer smerovať rovno do ulíc mesta. Kabelka s hadím vzorom neunikne pozornosti.
 

Outfit: Reserved  

Čierna a biela sú klasické farby, ktorými nič nepokazíte, ale na druhej strane ani príliš nevyniknete. Károvaný čiernobiely vzor v kombinácii s volánovou aplikáciou na rukávoch prijemné oživí zaužívaný stereotyp. Výraznejším doplnkom sa stávajú bledomodré lodičky.  

 

 Outfit: Reserved

Opäť raz čierna priliehavá sukňa v kombinácii s ružovou blúzkou a ružovými lodičkami vyčaruje formálny, ale pritom výrazný look. 

 

Pripravili: Victor Varg v spolupráci s Adamom Kolberom a Sárou Tomaškovou. 

 

V spolupráci s predajňami


 

logo_martinus.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_tussi.jpg
logo_sevt.jpg
logo_samdex.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_klenoty-aurum.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_velsen-autoumyvaren.jpg
logo_adam.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_4f.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_bepon.jpg
logo_gallery.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_orion.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_triola.jpg