Centro Nitra opäť ponúkne pestrý výber podujatí pre každého

Dátum pridania: 20. 03. 2019

V Centro Nitra už skutočne cítime jar. A to nielen kvôli sviežej jarnej výzdobe, ktorá dotvára príjemnú atmosféru nákupného centra, ale aj preto, lebo do jarných mesiacov vstupujeme s ďalšími zaujímavými podujatiami a atrakciami pre našich návštevníkov. Prinášame sumár všetkého, čo sme pre vás počas najbližších mesiacov pripravili.

 

APRÍL

Narodeninový Centro víkend

5.-7.4.

V tomto roku spolu oslávime už 13. narodeniny Centro Nitra! Pripravili sme pre vás tri dni trvajúci narodeninový Centro víkend, na ktorom si príde každý na svoje. Počas víkendu bude k dispozícii i špeciálna zľavová knižka, s ktorou budete môcť nakúpiť vo vybraných predajniach ešte výhodnejšie. Hlavným dňom osláv bude sobota – pripravený bude celodenný moderovaný program s aktivitami pre celú rodinu.

Pánov poteší špeciálna Barber Show, v rámci ktorej budú skúsení barberi upravovať styling a ponúkať poradenstvo návštevníkom. Nebude chýbať ani ochutnávka piva či rôzne súťaže. Dámy sa zasa budú môcť inšpirovať na módnej prehliadke, ktorá predstaví tie najlepšie outfity z kolekcie jar/leto 2019. Tešiť sa môžete aj na odborné kozmetické poradenstvo, styling, ochutnávku ovocných nápojov, kávy a BIO produktov, líčenie a rôzne workshopy. Pre deti budú pripravené rôzne súťaže, tvorivé dielne, maľovanie tvár či modelovanie z balónikov.

Z narodeninovej oslavy si navyše môžete odniesť pamiatku – k dispozícii totiž bude kvetinový kútik s fotostenou, v ktorom vás s celou rodinkou odfotí profesionálny fotograf. Sobotňajším programom bude sprevádzať moderátorka Alena Stračiaková, známa z TV JOJ. Program doplní DJ a speváčka Queen Livvi.

 

Výstava obrazov

1.4.-30.4.

Záleží nám na tom, aby sme vám okrem pestrých a výhodných nákupov ponúkli aj inú hodnotu návštevy nákupného centra. A čo poteší viac, ak nie pravé a nefalšované umenie ľudí, ktorí sa mu s láskou venujú? Každý mesiac sa môžete popri nákupoch a potulkách centrom pristaviť pri výstave, či už maliarskej alebo fotografickej, a na chvíľu sa pokochať umením, ktoré pohladí dušu. V apríli si budete môcť prezrieť výstavu obrazov Jozefa Pažitného, realizovanú v spolupráci s Krajským osvetovým strediskom v Nitre.

Veľkonočné trhy

13.-18.4.

Veľkonočné trhy sa každoročne tešia veľkej obľube, preto nebudú chýbať ani tentokrát. Dlhodobo sa zameriavame na to, aby sme na veľkonočných trhoch prezentovali poctivých slovenských výrobcov. Všetky výrobky sú ručne vyrábané, poctivými metódami, čo dnes možno považovať za veľkú vzácnosť. V srdci Centro Nitra si tak budete môcť zakúpiť napríklad ručne šité veľkonočné výrobky, ručne vyrábané šperky, vyšívané oblečenie či výrobky z včelieho vosku. Kúpou akéhokoľvek z ponúkaných výrobkov podporíte nielen poctivú slovenskú výrobu, ale i šikovných ľudí z regiónu.

 

  

MÁJ

Športový víkend v Centro Nitra

18.-19.5.  

Jar i leto patria športu, preto pre vás pripravujeme športový víkend pre malých i veľkých. Užiť si budete môcť celodenný program plný športu – nebudú chýbať rôzne outdoorové freestyle športové aktivity, inšpiratívne workshopy a, samozrejme, súťaže o skvelé športové ceny. Či sa už športu venujete aktívne alebo pasívne, alebo len chcete vaše deti motivovať k pohybu, na tomto podujatí v Centro Nitra by ste rozhodne nemali chýbať.

Výstava prác Cirkulátor

20.5.-31.5.

V máji si budete môcť prezrieť v Centro Nitra nielen výstavu obrazov autorky V. Hubkovej, ale i výstavu študentských prác, ktorá je spojená s medzinárodnou študentskou súťažou Cirkulátor. Tá oslavuje už svoj 14. ročník a organizujú ju študenti z Katedry marketingovej komunikácie a reklamy UKF v Nitre. Súťaž sa však týka všetkých nadšencov reklamnej tvorby, preto ak sa zaujímate o reklamu a marketing, inšpiratívnu výstavu prác študentov by ste si nemali nechať ujsť.

 

JÚN

Vysnívaný Deň detí

1.6.

V sobotu 1. júna čaká všetky deti veselá rozprávková oslava MDD v Centro Nitra. Tešiť sa môžete na Sníčka Huga z rozprávky na TV RIK, ktorý vám vysníva nielen zábavné súťaže, ale zaspieva i milé pesničky. Jeho kamarátka Alica vás zavedie do jej zázračného sveta a pozve si aj Mici a Mňau sestričky. Najmenší sa môžu tešiť na zábavný koncert i veselú tancovačku s Hýbankou. Pripravený bude aj bohatý sprievodný program – nafukovací hrad, modelovanie balónikov, rozprávkové kirigami a zábavná fotobúdka, v ktorej sa môžu rodičia i deti odfotografovať a na pamiatku si odniesť veselú fotku.

 

Sladké vysvedčenie

28.6.

Aj tento rok budeme odmeňovať všetkých školákov! Všetky deti, ktoré prídu 28.júna ukázať svoje vysvedčenie budú odmenené sladkým darčekom. Nebudú chýbať ani sprievodné aktivity, ktoré odštartujú skvelý začiatok veľkých letných prázdnin. 

 

Tešíme sa na vás! 

 

 

 

 

 


 

logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_pepco.jpg
logo_ccc.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_favab.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_samdex.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_adam.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_kika.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_alain-delon.jpg