Ako stráviť Valentína? Centro Nitra ponúka niekoľko možností.

Máme pre vás niekoľko tipov, ako stráviť Valentína – Centro Nitra totiž ponúka niekoľko skvelých možností.


Na sviatok sv. Valentína sa každoročne tešia mnohí zaľúbenci. Je pravdou, že našich milovaných by sme mali ľúbiť po celý rok, no Valentín je vždy akýmsi špeciálnym dňom. Obdarúvajú sa nielen páry, ale i blízki či priatelia. Ide o skvelú príležitosť vyraziť niekam spolu s vašou polovičkou a užiť si príjemný deň alebo večer. Máme pre vás niekoľko tipov, ako stráviť Valentína – Centro Nitra totiž ponúka niekoľko skvelých možností.

 

Valentínska kávička s maškrtou

Čo tak vziať vašu lásku do útulnej kaviarne, v ktorej si okrem spoločných rozhovorov vychutnáte znamenitú kávu? Zamierte do kaviarne Siestička, ktorú nájdete v samom srdci Centra. Ak si túžite tento deň ešte viac osladiť, pochutiť si môžete na sladkom koláčiku z bohatej ponuky dezertov. Príjemné posedenie s láskou alebo priateľkami urobí sviatok sv. Valentína razom romantickejší.

 Romantická večera v dvojici

Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok – bol by preto hriech nevychutnať si v tento deň chutnú večeru s vašou polovičkou. Zabudnite na uponáhľané varenie či zdĺhavé umývanie riadov. Sviatok sv. Valentína by mal byť dňom, kedy tieto činnosti hodíte za hlavu a necháte sa aspoň na jeden deň rozmaznávať výborným jedlom v spoločnosti milovaných. Vaše očakávania dozaista splní reštaurácia Tantal, ktorej atmosféra vás tak nadchne, že sa budete cítiť akoby ste boli priamo v Taliansku. Ak ale máte chuť na jedlo štýle street food, určite odporúčame zájsť do Loco Burgers, kde vám za pár minút pripravia chrumkavé a chutné burgre z kvalitných surovín.

 

Večer pri hudbe a dobrom vínku

Ste fanúšikom dobrej hudby a radi by ste si spríjemnili valentínsky večer? Vychutnajte si v Music a Cafe koncert prešovskej kapely AKUSTIKA, ktorá je na scéne už šiesty rok. Po prvýkrát absolvuje svoje klubové tour, v rámci ktorého sa predstaví v ôsmich slovenských mestách – výnimkou nie je ani Nitra. Presne na Valentína zahrá kapela nitrianskym fanúšikom piesne z nového albumu Zastavme svet. Ak sa teda radi potešíte dobrou hudbou pri pohári vínka, zájdite do Music a Cafe a užite si koncert skupiny AKUSTIKA.

Odmena za lásku počas celého roka

Chcete svoju lásku prekvapiť na Valentína niečím skutočne hodnotným ako odmenu za lásku a starostlivosť počas celého roka? Valentín je skvelou príležitosťou podarovať vašej polovičke originálny šperk – mnohí si práve tento deň vyberajú aj ako ideálnu chvíľu na zásnuby. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, v Centro Nitra nájdete niekoľko predajní so šperkami, ktoré vaše očakávania zaručene splnia.

 

Špeciálny tip: Zapojte sa do našej valentínskej súťaže a vyhrajte!

Chceli by ste získať valentínsky darček úplne ZADARMO? Je tu výnimočná šanca zapojiť sa do našej originálnej valentínskej súťaže. Stačí sa odfotiť pri našej kvetinovej stene, ktorá je v týchto dňoch dominantou Centro Nitra (pri kaviarni Siestička, oproti travelátorom). Fotografiu je potrebné postnúť do komentára pod súťažný príspevok na našej Facebook stránke a ste v hre o 14 valentínskych cien od našich partnerov.

Súťažíme o tieto ceny:

  • 2x set náušníc a prívesku Presinsky&CO.
  • 1x set retiazky a náramku Presinsky&CO.
  • 2x balíček kozmetiky Bioderma od BENU Lekáreň
  • 2x balíček kozmetiky Manufaktura
  • 1x balíček kozmetiky Soaphoria
  • 1x balíček dekoratívnej kozmetiky Marionnaud
  • 3x balíček kozmetiky dm drogerie
  • 1x balíček darčekových predmetov CCC
  • 1x sada keramických dekorácií od BB design

 Súťaž trvá do 15. februára a víťazi budú vyžrebovaní nasledujúci deň, teda 16. februára. Pravidlá súťaže nájdete TU

 

Nech sa už rozhodnete Valentína stráviť tak či onak, veríme, že pre vás bude tým najkrajším!

 

 


 

logo_alltoys.jpg
logo_jysk.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_samdex.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_klenoty-trend.jpg
logo_triola.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_martinus.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_medicine.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_orange.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_rebeka.jpg