Čo vás čaká v Centro Nitra v najbližších týždňoch? Pozrite si program podujatí.

Prinášame vám prehľad toho, čo vás v Centro Nitra čaká počas najbližších týždňov.


Nový rok začíname s príjemnými zmenami, odvážnymi plánmi a s množstvom akcií, ktoré potešia deti i dospelých. Jednoducho – záleží nám na tom, aby si v pestrej ponuke každý našiel to svoje. Prinášame vám prehľad toho, čo vás v Centro Nitra čaká počas najbližších týždňov.

JANUÁR

Odštartujte nový rok skvelým úlovkom za výhodnú cenu!

Potešili by ste sa novému módnemu kúsku vo vašom šatníku, pokazil sa vám spotrebič alebo potrebujete svoju domácnosť vybaviť novým nábytkom? Je ten ideálny čas na to, aby ste sa pustili do nakupovania.  Práve teraz totiž vrcholia januárové výpredaje v mnohých predajniach Centro Nitra, v ktorých si môžete uloviť kúsky so zľavami až 70 %. Nezmeškajte túto príležitosť a využite januárové výpredaje čo najskôr!

Výstava obrazov

Počas celého januára si môžete nakupovanie spríjemniť umeleckým zážitkom – o ten sa postará výstava Oksany Jágerovej s názvom Objavujem, hľadám, tvorím, čo vidím, čo cítim. Oksana Jágerová je maliarka ukrajinského pôvodu, žijúca na Slovensku. V jej vnútornom svete rezonujú najmä témy prírody, odrážajúce sa v olejomaľbách. Autorkina tvorivá výpoveď je prejavom jemnej a krehkej entity, vnáša do duše mier a pôsobí upokojujúco.

 

FEBRUÁR

Predajná výstava minerálov s názvom Svet kameňov

1.2. - 2.2.

Počas prvého februárového víkendu si na svoje prídu najmä milovníci zemskej krásy v podobe tých najrôznejších kameňov a minerálov. V spolupráci s Tribečským múzeom minerálov a GEOklubom Nitra vám prinesieme možnosť spoznať tajomstvo kameňov, ktoré vychádza z hlbín zeme. Niekoľko desiatok  predajcov vám ponúkne kamene, minerály, horniny, skameneliny, perly, koraly či iné vzácne kamene, ktoré sami našli, povymieňali či zakúpili. Príďte 1. a 2. februára do Centro Nitra a nahliadnite do rozmanitého sveta kameňov – i šperkov z nich.

Kultúra s odmenou

Aj vy radi zájdete do divadla na kvalitné divadelné predstavenie? My divadlo milujeme a radi ho podporujeme – aj preto sme sa spojili s Divadlom Andreja Bagara, aby sme odmenili všetkých nadšencov kultúry. Ku každej zakúpenej vstupenke na divadelné predstavenie vám pribalíme aj vernostné zľavy do vybraných predajní Centro Nitra. Vychutnáte si tak nielen znamenitý kultúrny zážitok, ale doprajete si aj výhodnejšie nákupy u nás.

Výstava obrazov MIND – Čo je domov

4.2. – 11.2.

Vo februári budete mať možnosť pozrieť si v priestoroch Centro Nitra mobilnú expozíciu, ktorú v rámci projektu MIND zrealizovala Slovenská katolícka charita. Výstava predstavuje slovenskej verejnosti pohľad  na svet očami detí z rôznych kútov sveta. Kresby do nej pripravili deti a mladí ľudia z projektov Slovenskej katolíckej charity, z krajín Uganda, Haiti, Vietnam, Sýria, Libanon, Ukrajina.  Zmyslom výstavy je ukázať, ako vnímajú domov a životné podmienky vo svojej rodnej krajine deti a mladí ľudia. Prostredníctvom obrazov tak môžete konfrontovať vlastné vnímanie domova s tým, ktoré budú zobrazené na kresbách detí zo spomínaných krajín.

Valentín v Centre

4.2. - 14.2.

Vytvorte si špeciálnu valentínsku pamiatku v podobe zaľúbenej fotografie. Od 4. do 14. februára bude v Centro Nitra (pri travelátoroch a kaviarni Siestička) nainštalovaná unikátna kvetinová stena, kde sa budú môcť všetci návštevníci Centra odfotiť a vytvoriť si tak unikátnu fotografiu so svojou polovičkou či rovno s celou rodinou. Počas tohto obdobia bude zároveň na našom Facebooku prebiehať súťaž o hodnotné ceny od partnerov podujatia. Ako sa môžete zapojiť? Stačí sa odfotiť s vašou láskou pri kvetinovej stene a fotografiu pridať do komentára pod súťažný príspevok na našej Facebook stránke Centro Nitra. Súťaž potrvá do 15. februára – vyžrebovanie výhercov prebehne nasledujúci deň, t.j. 16. februára 2019.

Global Village

16.2.

Študentská organizácie AIESEC už po niekoľkýkrát prinesie do Centro Nitra podujatie s názvom Global Village. Jeho cieľom je predstavenie zahraničných krajín prostredníctvom študentských prezentácií o  kultúrach a zvykoch daných krajín i ochutnávky tradičných jedál z daných krajín. Podujatie má za cieľ zlepšiť interkultúrne porozumenie a globálne zmýšľanie, búranie predsudkov a stereotypov, no v neposlednom rade aj priblíženie organizácie AIESEC ako príležitosť pre vysokoškolákov Nitry.

 

MAREC

Aj počas marca pre vás pripravujeme nové kampane, výstavy a podujatia. Nebudú chýbať nové jarné kolekcie, z ktorých si určite vyberiete nový kúsok do vášho šatníka. Zjarnievať sa bude i v priestoroch Centro Nitra – pripravujeme pre vás jarnú výzdobu interiéru, aby bolo pre vás ešte príjemnejším miestom na trávenie voľného času. Podobne ako každý mesiac, aj v marci sa budete môcť počas nakupovania pristaviť pri pútavej výstave - tentokrát pôjde o diela umelca A. Matunáka. Viac informácií o kompletnom programe prinesieme už čoskoro. Sledujte nás na Facebook stránke Centro Nitra.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

 

 


 

logo_fashionpoint.jpg
logo_exisport.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_orion.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_tussi.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_4f.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_jysk.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_bepon.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_reserved.jpg