Januárové výpredaje sú v plnom prúde - prečo by ste mali využiť zľavy?

Prinášame zopár dôvodov, pre ktoré by ste nemali zimné výpredaje odignorovať.


Neutrácať peniaze za oblečenie či veci do domácnosti je v tomto období priam nemožné. Pred Vianocami predajcovia lákajú zvýhodnenými vianočnými cenami, ktoré môžete využiť na nákup darčekov, po Vianociach zasa výpredajmi, ktoré by bolo hriech premeškať. Výnimkou nie je ani Centro Nitra, i tu nájdete predajne, ktoré svoj tovar zlacnili až o 70 %. Prinášame zopár dôvodov, pre ktoré by ste nemali zimné výpredaje odignorovať. 

 

1. Nedostali ste vytúžený darček? Kúpte si ho po Vianociach!

Nepovedali ste vašim blízkym, čím by vás mohli potešiť, pretože ste sa chceli nechať prekvapiť ich výberom? Nuž, stávajú sa aj situácie, kedy sme prekvapení, ale celkom nemilo. Človek sa mení, obdarúvanie je rokmi čoraz ťažšie a naši blízki sa nie vždy dokážu trafiť do toho správneho vianočného darčeka. To však vôbec nevadí – svoj oneskorený vianočný darček si predsa môžete darovať aj po Vianociach, a to navyše omnoho výhodnejšie.

 

2. V zľave ešte nájdete tovar, ktorý vynosíte aj v najbližších týždňoch

Predajcovia ponúkajú pravidelne najmä sezónne výpredaje. V nich si môžete zakúpiť výhodnejšie kúsky, ktoré pochádzajú z minulej sezóny a prebieha ich dopredaj. Takéto typy výpredajov sa určite oplatia, no musíte rátať s tým, že si zrejme ulovený kúsok budete musieť nechať istý čas v skrini. V chladnom jesennom počasí totiž len ťažko využijete letné šaty alebo naopak, zimná bunda v zľave vám bude na jar úplne zbytočná. Počas januárových výpredajov však máte šancu natrafiť na tovar, ktorý môžete pokojne vynosiť ešte túto zimnú sezónu. Za skvelé ceny totiž v predajniach nájdete svetre, nohavice, čižmy, kabáty, zimné bundy a mnoho ďalšieho. 

 

3. Oblečte celú rodinu za zlomok pôvodnej ceny

Mamy to určite poznajú – jedno dieťa vyrastie z nohavíc, druhé dieťa si zničilo zimnú bundu a manželovi už doslúžili topánky. Zákonom schválnosti je, že sa všetky uvedené veci udejú naraz. Nerobte si však z toho ťažkú hlavu, práve teraz je ideálne obdobie pre nákup s celou rodinou. To, na čo by ste inak možno minuli veľkú časť výplaty, teraz kúpite za zlomok pôvodnej ceny. Centro Nitra navyše ponúka dostatok možností na to, aby ste pod jednou strechou obliekli a obuli celú rodinku. Stačí len zájsť do tých správnych predajní. 

 

4. Zariaďujete si domácnosť? Vybavte si ju za rozumnú cenu

Januárové výpredaje sa netýkajú len oblečenia a obuvi – v zľave totiž nájdete aj nábytok, bytové doplnky, elektroniku i tie najrôznejšie potreby do domácnosti. Ak teda práve zariaďujete byt či dom, alebo sa chystáte oživiť váš interiér, teraz je ten správny čas na to, aby ste sa poobzerali po pekných veciach v zľave. Garantujeme vám, že sa budete doma cítiť ešte omnoho príjemnejšie s pocitom, že ste nakúpili  lacnejšie ako inokedy.

 

5. Urobte si radosť – len tak, za odmenu

Máte zlý deň alebo sa vám, naopak, podarilo niečo výnimočné? Odmeňte sa! Veď predsa kedy, ak nie práve v týchto dňoch – odmeňte sa kúskom za výhodnú cenu, ktorý ste si napríklad predtým nemohli dovoliť alebo vám bolo ľúto toľkých peňazí. Kúpte si presne to, čo vám padne do oka, bez zbytočného vysvetľovania manželovi, že síce bola tá blúzka drahšia, vy ste si ju predsa zaslúžili. Urobte si radosť čímkoľvek, čo vás poteší.

 

Už sme vás presvedčili, že využiť januárové výpredaje v Centro Nitra sa skutočne oplatí? Prinášame ako inšpiráciu pár predajní, v ktorých môžete počas januára výhodne nakúpiť:

 

  • KIKA – pravidelné víkendové zľavy na všetko
  • Fashionpoint – zľava 60 % na oblečenie značiek Lee Cooper, KVL a Timeout
  • CROPP – zľavy do výšky 75%
  • Marionnaud – zľavy na vybrané produkty
  • GrandOptical – zľava 50 % na vybrané dioptrické rámy, okuliarové šošovky a slnečné okuliare
  • Camaieu – zľavy do výšky 70 %
  • Reserved – zľavy na vybrané modely
  • DATART – prebieha MAXI výpredaj
  • ...a mnohé ďalšie

 


 

logo_datart.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_exisport.jpg
logo_orion.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_kika.jpg
logo_steffel.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_billa.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_robel.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_tussi.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_reserved.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_pepco.jpg