Prípravy na Štedrý deň? Inšpirujte sa tohtoročnými vianočnými trendmi.

Pravú vianočnú atmosféru si môžete vykúzliť rôznymi doplnkami a premyslenou vianočnou výzdobou. Čo je trendy počas tohtoročných Vianoc?


Vianočné prípravy, to nie je len nakupovanie darčekov. Tú pravú vianočnú atmosféru si doma môžete vykúzliť rôznymi doplnkami a premyslenou vianočnou výzdobou. Čo je trendy počas tohtoročných Vianoc? Zozbierali sme pre vás pár inšpirácií.

 

Farbou tohtoročných Vianoc je ružová

Hoci sa Vianoce každoročne niesli prevažne v slávnostných farbách, akými sú najmä zlatá, strieborná či červená, dizajnéri určili za farbu týchto Vianoc ružovú. Hoci môže znieť ružový vianočný stromček celkom bláznivo, pri troche snahy a vkusu ho dokážete krásne nakombinovať. Ružovú totiž môžete dekorovať so striebornou či zlatou, no báť sa nemusíte ani výraznej cyklaménovej. Farbu tohtoročných Vianoc nemusíte použiť len na stromčeku – zakomponujte ju aj do iných doplnkov či vianočných dekorácií. Stavte napríklad na ružové sviečky alebo ružový adventný veniec. Fantázii sa medze nekladú.

 

Prírodné materiály vytvoria teplo domova

Zrejme každý si pred Vianocami skrášľuje svoj domov dekoráciami tak, aby sa v ňom počas Vianoc cítil maximálne útulne. Tento rok stavte na prírodné materiály a vytvorte si nimi teplo domova. Pomôcť si môžete ihličnatými vetvičkami, orechmi alebo rôznymi dekoráciami z dreva. Kúsky dreva môžete napríklad použiť ako svietnik alebo ako podložku pod tanier na štedrovečerný stôl.

 

Minimalizmus hrá prím

Gýčovosť Vianoc je už dávno preč. Prím hrá minimalizmus – v interiéri majte len to, čo skutočne potrebujete a čo vytvorí tú pravú vianočnú atmosféru. Zabudnite na množstvo farebných gúľ a zlaté reťaze na vianočnom stromčeku. Vytvorte si neutrálny stromček so slamenými ozdobami, drevenými dekoráciami, a to všetko v neutrálnych farbách. Ak netúžite po obrovskom stromčeku, najnovším trendom sú menšie vianočné stromčeky v kvetináči. Nepotrebujete tak množstvo ozdôb či svetiel a aj jeho uskladnenie je omnoho jednoduchšie.

 

Vytvorte si hand-made Vianoce

Nechcete míňať peniaze na drahé vianočné ozdoby či dekorácie? Vytvorte si ich doma vlastnými rukami. Ak do toho navyše zapojíte aj svojich blízkych, okrem originálnej, vlastnoručne vyrobenej dekorácie tak získate aj príjemný čas strávený so svojou rodinou. Pretože najkrajšie je to, čo je vyrobené od srdca...

 

Nech už sú vaše Vianoce akékoľvek, želáme vám, aby boli tie najkrajšie :) 

 

 


 

logo_billa.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_brloh.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_tvoj-mobil.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_4f.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_adam.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_sevt.jpg
logo_jysk.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_talianka.jpg
logo_datart.jpg