Štedré Vianoce v Centre prinesú charitatívnu zbierku i zľavy na nákup darčekov

Podobne ako každý rok, aj tento sa bude december v Centre niesť vo vianočnom duchu. Pripravili sme si pre vás nielen bohatý program, ale aj súťaže o hodnotné ceny a výhodné vianočné zľavy.


Od Vianoc nás delí menej ako mesiac – nastáva teda čas intenzívnej prípravy na Štedrý deň, ktorá je spojená nielen s vianočným upratovaním a vytváraním rodinnej pohody, ale aj s nákupom vianočných darčekov. Podobne ako každý rok, aj tento sa bude december v Centre niesť vo vianočnom duchu. Pripravili sme si pre vás nielen bohatý program, ale aj súťaž o darčekové poukážky a výhodné vianočné zľavy.

 

Vianočná výzdoba

K predvianočnému obdobiu neodmysliteľne patrí i výzdoba, ktorá priestory nákupného centra zútulní a ľuďom pripomenie čaro Vianoc. Od stredy sa tak môžete i v Centre pokochať krásnou výzdobou, ktorú sme tento rok ladili do kombinácie červeno-modrej, aby sme tak vyzdvihli ducha tradičných Vianoc. Nechýba vianočný stromček a ani snehuliak so saňami – sú umiestnené v srdci samotného Centra, aby sa pri nich mohli návštevníci kedykoľvek odfotiť.

 

 

Vianočné tvorivé dielne

V rámci predvianočného programu sme mysleli aj na najmenších a pripravili pre nich sériu kreatívnych tvorivých dielní, ktoré budú prebiehať počas celého decembra. V druhú decembrovú sobotu (8.12.) bude tvorivá dielňa spojená s hľadaním Mikuláša a čertíka Bertíka. Spoločne s Anjelinkou si deti vytvoria spoločné umelecké dielo – za odmenu získajú papierový žetón, s ktorým sa vyberú hľadať skutočného Mikuláša v Centre. Výmenou za získaný žetón získajú od Mikuláša sladkú odmenu.

Ďalšia tvorivá dielňa (22.12.) bude zameraná na výrobu kreatívnych držiakov na servítky. Deti si budú môcť vyrobiť vlastný držiak a prispieť tak k výzdobe rodinného štedrovečerného stola. A aby bol výrobok kompletný, okrem svojho vlastného držiaka si deti domov odnesú aj servítky s vianočným motívom.

 

Charitatívna zbierka Deti deťom

Vianoce nie sú len o darčekoch, ale aj o spolupatričnosti a konaní dobra. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť v spolupráci s OZ Podaj mi ruku a OZ Inšpirujme svet spoločnú charitatívnu zbierku hračiek a kníh pre deti zo sociálne slabších rodín a deti z detských domovov. Každé dieťa môže 15. decembra spolu s rodičmi priniesť svoje hračky a darovať ich iným deťom, ktoré z nich budú mať obrovskú radosť. Ako poďakovanie získajú všetky deti, ktoré sa rozhodli darovať svoje hračky, milé darčeky od spolupracujúcich občianskych združení. Zároveň bude pre ne pripravená aj tvorivá dielňa na výrobu ozdôb - vianočných stromčekov.

  

 

Vianočná súťaž

Aké by to boli Vianoce, ak by sme neodmeňovali našich verných zákazníkov? Počas decembra sme si pre vás pripravili súťaž o 20 darčekových poukážok, každá v hodnote až 50 €! Nakúpte v predajniach Centro Nitra v období 1.-16.12.2018 tovar v minimálnej hodnote 50 € a budete zaradený/á do žrebovania. Pre účasť v súťaži je potrebné vyplniť súťažný leták a vhodiť ho do zlosovacieho boxu, ktorý bude spolu so súťažnými letákmi umiestnený pri hlavnom stromčeku oproti eskalátorom.

Žrebovanie sa uskutoční 10.12. a 17.12. a výhercovia budú kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky. Pravidlá súťaže budú zverejnené na webovej stránke Centro Nitra, v špeciálnej sekcii Vianoce 2018.

 

Vianočná zľavová knižka

V Centre nakúpite darčeky omnoho výhodnejšie – pripravili sme pre vás špeciálnu vianočnú zľavovú knižku, v ktorej nájdete množstvo zliav do predajní Centro Nitra. Zľavy budú rozdelené do troch týždňových kategórií, preto sa rozhodne oplatí sledovať, v ktorý týždeň platí zľava na nákup vo vašich obľúbených predajniach. Zľavová knižka bude až do 23.12. k dispozícii pre zákazníkov zdarma pri žrebovacom boxe.

 

Vianočné mestečko

Ani tento rok nebude chýbať obľúbené vianočné mestečko – stánky, v ktorých budú lokálni výrobcovia predávať všakovaké zaujímavé výrobky. Vianočné mestečko nájdete v srdci Centra a jeho súčasťou bude 6 stánkov. Nebudú chýbať výrobky z vosku, medovina, vianočné medovníky, krojové a ľanovo-bavlnené výrobky, vyšívané oblečenie a doplnky, ale ani výrobky z ovčej vlny či rôzne vianočné dekorácie a voňavé sviečky.

 

Baliaca služba

Neviete si dať rady s balením vianočných darčekov? Od 3.12. do 23.12. môžete využiť našu baliacu službu, v rámci ktorej vám zabalíme všetky darčeky nakúpené v Centro Nitra. Či to bude kniha, hrniec alebo oblečenie – váš darček bude profesionálne zabalený.

 Tešíme sa na vás počas celého decembra!

 

 


 

logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_tussi.jpg
logo_sevt.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_favab.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_orange.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_bata.jpg
logo_subway.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_brloh.jpg
logo_4f.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_royal-press.jpg