Žijete športom aj v zime? Neobíďte športové predajne v Centre!

V Centro Nitra nájdete najviac športového oblečenia a športových potrieb v celom meste.


Ani vy ste s príchodom chladného počasia nezanevreli na šport? Ak sa potrebujete vybaviť na zimu, máme pre vás dobrú správu – v Centro Nitra nájdete najviac športového oblečenia a športových potrieb v celom meste. Na výber máte zo štyroch športových predajní, v ktorých si každý športový nadšenec vyberie všetko potrebné. 


4F

Predajňa 4F sa nachádza v samom srdci Centra. Ide o značku, ktorá ponúka vysoko kvalitné oblečenie a športové doplnky. Predstavuje ideálne spojenie kvalitných výrobkov, technológií a módneho dizajnu. Práve v tejto predajni si môžete byť istí, že vaša športová výbava nebude len dobre vyzerať, ale bude aj funkčná. Samotný tvorivý tím značky totiž tvoria športovci telom i dušou a svoje výrobky navrhujú tak, aby splnili ich najnáročnejšie očakávania. Navyše, už viac ako 12 rokov podporuje 4F profesionálnych i amatérskych športovcov v rôznych disciplínach. Svojimi kolekciami podporujú aktívny životný štýl a motivujú ľudí prekonávať prekážky.

BELDA SPORT

V športovej predajni BELDA SPORT nájdete predovšetkým kvalitné značkové oblečenie pre všetky športové príležitosti. Na svoje si prídu aj milovníci zimných športov, ktorí tu nájdu ski a boardwearové oblečenie, ale i vybavenie ako snowboardy, lyže a lyžiarky. V bohatom portfóliu predajne nájdete tovar značiek Quiksilver, Rossignol, Converse, Horsefeathers, Burton, Alpina, Dakine, Nike, Adidas a mnohé ďalšie. Navyše, ako v jedinej predajni na západnom Slovensku vám predajňa ponúka racing servis lyží a snowboardov, ktorého súčasťou je aj brúsenie hrán keramickými kotúčmi. S predajňou BELDA SPORT sa vám bude športovať jedna radosť!

EXISPORT

V Centro Nitra nájdete aj športovú predajňu Exisport, ktorá je najväčšou slovenskou sieťou predajní so športovými potrebami na Slovensku. V jej sortimente nájdete športové oblečenie, obuv, a zariadenie pre všetky športy pre dospelých aj deti. Na svoje si prídu nielen športovci, ktorí začínajú, ale aj tí najnáročnejší zákazníci. Predajňa EXISPORT si ako jedna z mála vytvára vlastné značky, ktoré si našli obľubu u množstva zákazníkov na Slovensku: Authority, EXItrek, EXIfun, EXIfit. Ak potrebujete vybavenie pre svoj šport – v Exisport ho určite nájdete!

SPORTSIMO

Vedeli ste, že na prelome novembra a decembra roku 2008 otvorilo SPORTISIMO na Slovensku prvé 2 nové predajne, z ktorých jedna bola práve v Nitre? Dnes sa môže značka popýšiť až 27 kamennými predajňami po celom Slovensku. Ponúkne vám široký výber z kompletnej ponuky lyží, lyžiarskej výbavy, potrieb na futbal, halové a raketové športy, beh alebo fitnes. V SPORTISIME nájdete tiež všetko na cyklistiku, in-line, turistiku, vodné športy a mnoho ďalšieho. Ak potrebujete nakúpiť všetko potrebné nielen pre šport, ale i voľný čas – v SPORTISIME to zaručene nájdete, navyše za výhodné ceny.


 

logo_lekaren-benu.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_gallery.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_orange.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_robel.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_triola.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_pepco.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_brloh.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_reserved.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_talianka.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg