Nová predajňa v Centre - čo v nej nájdete?

Centro Nitra bude bohatšie o ďalšie predajne, ktoré si zamilujete pre ich kvalitu a jedinečnosť. Jednou z týchto predajní je značka GATTA, ktorá otvára svoju predajňu už 6. augusta. Odkiaľ sa táto značka vzala a čo vám môže ponúknuť?


Centro Nitra bude bohatšie o ďalšie predajne, ktoré si zamilujete pre ich kvalitu a jedinečnosť. Jednou z týchto predajní je značka GATTA, ktorá otvára svoju predajňu už 6. augusta. Odkiaľ sa táto značka vzala a čo vám môže ponúknuť? 

 
Značka Gatta pôsobí na európskom trhu už viac ako 20 rokov. Počas tohto obdobia sa zaradila medzi najväčších výrobcov pančúch a spodného prádla v Európe. Pod jej úspech sa podpísali mnohé faktory, najviac ale spolupráca s poprednými dizajnérmi a inovatívne materiály použité na výrobu produktov. Kvalita, ktorú pozná celý svet, je už dostupná aj slovenským ženám. Moderné ženy obľubujú značku Gatta najmä kvôli jej originalite, jedinečnosti a pocitu komfortu.
 

Čo vám značka Gatta môže ponúknuť?

Gatta prináša na trh nadčasové produkty vyrobené podľa najnovších módnych trendov. V predajni nájdete najrôznejšie modely pančúch, ponožiek, podkolienok a spodného prádla pre celú rodinu. Ak potrebujete nakúpiť pančuchy na akúkoľvek príležitosť, potom by ste návštevu predajne rozhodne nemali vynechať. Nájdete tu najhorúcejšie novinky sezóny, ale aj bežný pančuchový sortiment pre ženy a deti. Nechýbajú tiež špeciálne druhy pančúch napríklad na kŕčové žily, pančuchy, ktoré redukujú celulitídu, alebo také, na ktorých vám nepoletí očko.

Na svoje si prídu aj páni

Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že ide o produkty určené výhradne ženám, v skutočnosti je Gatta značkou pre celú rodinu. Pre mužov je pripravená kolekcia spodného prádla Gatta Underwear for Man. Komfortná spodná bielizeň, fukčné materiály, ktoré zabraňujú poteniu, a v neposlednom rade aj módny vzhľad výrobkov, to všetko sú benefity značky Gatta.

Kolekcie pre každého 

V súčasnej dobe sú v ponuke značky Gatta  nasledovné kolekcie:
• Gatta Classic - široká zbierka klasických modelov dámskych pančúch.
• Gatta Trendy - sezónne kolekcie pančuchových nohavíc a ponožiek.
• Funčné pančuchy Gatta - rad moderných pančucháčov so špeciálnymi vlastnosťami, ktoré v závislosti od modelu majú určité špecifické funkcie. Pančuchy zlepšujú krvný obeh v nohách, pomáhajú bojovať proti celulitíde a sú tiež ideálne pre tehotné ženy.
• Gatta Medicare – pančuchy, ktoré pôsobia ako prevencia proti kŕčovým žilám.
• Gatta Mamma - pančuchové nohavice a spodná bielizeň, ktorá sa dokonale prispôsobí potrebám tehotných žien.
• Gatta Baby - kolekcia vytvorená pre najmenších, bavlnené pančuchy a ponožky. Vyznačuje sa hravými farbami a  kvalitnými mäkkými materiálmi.
• Gatta Intimate - exkluzívna kolekcia dámskej spodnej bielizne rafinovaného dizajnu s jedinečnými vlastnosťami, ako je napríklad jedinečná dvojitá push up podprsenka.
 • Gatta Bodywear - kolekcia bielizne a oblečenia vytvorená pre ženy, ktoré preferujú módny vzhľad a chcú mať pocit luxusu.
 
Ak hľadáte spodné prádlo či pančuchy, ktoré by mali spĺňať kritériá aj toho najnáročnejšieho zákazníka, neváhajte navštíviť predajňu Gatta. Svoje brány pre vás otvorí už 6. augusta!


 

logo_u-frantiska.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_gatta.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_panda.jpg
logo_exisport.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_adam.jpg
logo_billa.jpg
logo_subway.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_datart.jpg
logo_medicine.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_brloh.jpg
logo_vub-a-s.jpg