5 dôvodov, prečo by ste mali naše 10. výročie osláviť s nami

Obchodné centrum Centro Nitra už patrí do mesta pod Zoborom rovnako ako k nemu patrí socha Corgoňa pod hradom alebo Kalvária. Prečo by ste na oslave jeho už desiatych narodenín nemali chýbať?


 

Obchodné centrum Centro Nitra už patrí do mesta pod Zoborom rovnako ako k nemu patrí socha Corgoňa pod hradom alebo Kalvária. Prečo by ste na oslave jeho už desiatych narodenín nemali chýbať?

 

1. Peter Bažík

Tohto speváka snáď netreba nijako veľmi predstavovať. Pamätať si ho môžete ako finalistu speváckej súťaže Superstar alebo víťaza ďalšej obľúbenej už česko-slovenskej súťaže X-Factor. Aj jeho vystúpenie vám spríjemní druhú aprílovú nedeľu.

 

2. Zľavy, zľavy, kam len oko dovidí

9. a 10. apríla, kedy Centru Nitra pribudne ďalší rok do zbierky, sa bude niesť aj v znamení zliav. Ak ste teda ešte nezačali s nákupom jarnej kolekcie, pokojne vyčkajte do narodenín Centra Nitra a svoj šatník si výhodne renovujte.

 

3. Veselý cirkus priamo v priestoroch Centra Nitra

Nemajte strach. Žiadny živý slon ani tiger sa nebudú motať okolo vašich detí. Cirkus zabezpečí Teatro Komika. Títo veselí klauni pobavia vaše deti (a snáď aj vás) nielen svojím vystúpením, ale takisto aj prechádzkou na chodúľoch priamo medzi vami počas toho, ako si budete užívať vaše zľavnené nákupy.

 

4. Nielen cirkus a zľavy, ale aj atmosféra brazílskeho karnevalu!

O tú sa postará najmladšie bubenícke zoskupenie v našich končinách – Tambores. Táto skupina vám predstaví rezké rytmy Samby Reggae, Samby Afro, Batucady, alebo Maracaty. Napriek tomu, že aprílové počasie je známe svojou nestálosťou a pílením na naše nervy, Tambores vás dokáže preniesť na slávny karneval do slnka vyhriateho Ria de Janeira.

 

5. Darčeky a výhry!

Aby ste už vôbec nepochybovali o tom, že Centro Nitra si svojich Nitranov váži a má ich rado, presvedčia vás o tom aj darčeky, ktoré si pre vás obchodné centrum prichystalo. Za uplatnené zľavové kupóny počas celého narodeninového víkendu získate súťažný leták a možnosť získať rôzne darčeky od jednotlivých predajcov. Viac informácií nájdete tu.

 

Uvidíme sa druhý aprílový víkend na narodeninovej oslave vášho nitrianskeho Centra?

 


 

logo_prima-banka.jpg
logo_kika.jpg
logo_omega.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_subway.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_robel.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_orion.jpg
logo_bata.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_vip-luxury-concept-store.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_samdex.jpg
logo_steffel.jpg
logo_tussi.jpg
logo_bepon.jpg